Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 08 2020

rejestracja OriflameJako konsultantka Oriflame korzystaj z Programu Bonus dla Urody, wybieraj nagrody i zarabiaj na sprzedaży.

Warto składać zamówienia za min. 100 punktów. Liczne przywileje otwierają przed Tobą kolejne możliwości. Nie ponosisz kosztów wysyłkowych, oszczędzasz do 14,50 zł. Masz prawo do wypłaty wypracowanych bonusów i premii zgodnie z planem marketingowym Oriflame. Odbierasz nagrody z Programu Bonus dla Urody. Z poziomu brąz możesz wybrać jeden z czterech proponowanych zestawów kosmetycznych. Jego wartość wynosi nawet 130 zł, a Ty odbierasz zestaw za jedyne 14,90 zł.Twój dochód w Oriflame po sprzedaży zestawu znacznie wzrasta. Zasada odbioru nagrody jest prosta: w bieżącym katalogu Oriflame składasz zamówienie za min. 100 punktów, a z zamówieniem z następnego katalogu odbierasz zestaw. Wpisz wybrany kod.

rejestracja Oriflamerejestracja Oriflame

 

Przy zamówieniach za min. 200 punktów odbierasz po jednym zestawie z poziomu brąz i srebro. Za oba płacisz razem 14,90 zł. Wartość kosmetyków na tym poziomie wynosi 242 zł.  Jeśli masz ambicje zarabiać więcej i awansować w Oriflame wykorzystaj zdobyte kosmetyki, aby budować własny zespół sprzedażowy. Przeznacz zdobyte nagrody na prezenty dla swoich konsultantek Oriflame. Dobry konkurs sprzedażowy lub rekrutacyjny będzie motywował do rozwoju. Ta inwestycja z pewnością zaprocentuje, przekonaj się o sile zarabiania w Oriflame.

Na konsultantów Oriflame, którzy lubią sprzedawać czekają kolejne nagrody. Wejdź na poziom złoto, zrealizuj zamówienia w jednym katalogu Oriflame za min. 300 punktów. Za jedyne 14,90 zł wybierasz aż trzy zestawy, po jednym z każdego poziomu: brąz, srebro i złoto. Ich łączna wartość to 462 zł! Tak zdobyte produkty po sprzedaży przyniosą Ci niemały zarobek w Oriflame. Wśród propozycji wybieraj to, co najczęściej kupują Twoje klientki, a sprzedaż dostarczy Ci dużo pozytywnych emocji.

Jeśli działasz na poziomie złoto, masz możliwość odbioru nagród specjalnych. Zrealizuj zamówienie w katalogu Oriflame nr 8 za min. 300 punktów i odbierz w kolejnym katalogu Oriflame dużą walizkę marki Cholewiński. Za walizkę zapłacisz jedyne 19,90 zł. Realizacja łącznie 500 punktów w katalogu poprzednim i bieżącym uprawnia Cię do odbioru drugiej walizki – walizki kabinowej. W ten sposób za niecałe 40 zł będziesz przygotowana do podróży. Oczywiście jako konsultantka Oriflame wszystkie zdobyte produkty możesz również sprzedać. Dzięki temu pomnażasz swoje zyski w Oriflame.

Program Bonus dla Urody skierowany jest do wszystkich konsultantek Oriflame i konsultantów Oriflame. Zapisz się do Oriflame i zacznij swoją nową przygodę. Polecaj produkty znajomym, dziel się doświadczeniami, pomnażaj grono swoich klientek i ciesz się sukcesami. Katalog Oriflame oferuje wysokiej jakości kosmetyki, dodatki oraz suplementy diety. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

rejestracja Oriflame

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
perfumy Oriflame
Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 08 2020

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch topowych zapachów o wartości 220 zł za jedyne 34,99 zł....

Zamknij