Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 08 2020

perfumy OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch topowych zapachów o wartości 220 zł za jedyne 34,99 zł.

Tylko jeden dzień obowiązuje oferta specjalna. Złóż zamówienie w dn. 19.05 za 50 punktów, a dwa zapachy dla niej i dla niego kupisz w wyjątkowej cenie za 34,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623090. Wartość zestawu to ponad 200 zł! Tak zdobyte produkty możesz zatrzymać dla siebie, podarować komuś w prezencie lub sprzedać z niemałym zyskiem. Wybór przed Tobą. Czy wolisz tanie zakupy czy dodatkowe możliwości zarabiania w Oriflame? Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto się pośpieszyć i już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame złożyć swoje zamówienie.

 

rejestracja Oriflame

Godne polecenia…

Oriflame zwykle kojarzy się z kosmetykami. W naszej ofercie oprócz kremów, kolorówki czy produktów do pielęgnacji ciała znajdziesz modne i stylowe dodatki. A wśród nich biżuteria, apaszki, chusty i torebki w pięknej kolorystyce i wzorach. Atutem tego segmentu produktów Oriflame jest ich nietuzinkowość i oryginalność. Nie znajdziesz ich w galeriach czy w innych sieciówkach. Klientka Oriflame może mieć pewność, że zakupiona przez nią torebka będzie niepowtarzalna. Atut edycji limitowanych. Ceny katalogowe zostają obniżone dla konsultantek Oriflame.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wyślij do nas swoje zgłoszenie. Formalności zajmą Ci tylko kilka minut. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz tradycyjną pocztą gratisowy katalog Oriflame, a wraz z nim niezbędne materiały informacyjne. Zapewniasz sobie stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i możliwości zarobkowych w Oriflame. A jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 08 2020 cenowe hity

Katalog Oriflame 08 2020: wejdź do świata piękna Oriflame. Wypróbuj najnowszą maskarę z efektem "kociego oka". Z najnowszym katalogiem Oriflame...

Zamknij