Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 04 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: nie składałaś ostatnio zamówień w Oriflame? Sprawdź ofertę specjalną dla siebie.

Złóż zamówienie w dn. 02.-22.03 za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie woda toaletowa Lucia Bright Aura za jedyne 14,99 zł. Zainspirowana szwedzką legendą o Świętej Łucji oraz subtelnym pięknem niezapominajki kompozycja została stworzona, by kreować niezapomnianą aurę świetlistej kobiecości. Wartość flakonu wynosi 104,90 zł. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która złożyła swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 1.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 02.-22.03 w propozycji są dwa warianty. Pierwszym jest woda toaletowa Joyce Jade o świeżym aromacie dzikiej orchidei za jedyne 8,99 zł. Drugą propozycją jest diamentowy krem pod oczy za 18,99 zł. Wartość zapachu oraz kremu wynosi 59,90 zł każdy. Realizując zamówienie za min. 25 punktów w drugim kroku wybierasz jedną z dwóch ofert.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami. Odbieraj atrakcyjne, wartościowe nagrody m.in. stylowy organizer kosmetyczny. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 123688 i 123689. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

Jedną z takich ofert jest oferta 2+1. Aż do 70% taniej jako konsultantka Oriflame możesz zamówić kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Dziesięć propozycji, każda jest w cenie 9,99 zł. Wybierając trzy propozycje, jedna jest gratis. W sumie za trzy produkty zapłacisz poniżej 20 zł. Możesz korzystać również z opcji wielokrotności. Ofertę potraktuj jak kolejną możliwość zarobienia w Oriflame. A dla klientek Oriflame jest to dodatkowa okazja do jeszcze tańszych zakupów.

konsultantka Oriflame

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsultantka
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 04 2021

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame, a będziesz miała zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody o łącznej wartości ponad 480 zł....

Zamknij