Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 05 2020

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej i wybierz zestaw z wodą toaletową za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.17.03 za min. 50 punktów i zdobądź zestaw dla niej lub dla niego o wartości ponad 160 zł za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz wybrany kod 623047 lub 623048. Tak zdobyte produkty możesz zatrzymać dla siebie, dać komuś w prezencie lub sprzedać z dużym zyskiem. Wybierz, czym jesteś bardziej zainteresowana. Czy nastawiona jesteś na tanie zakupy czy dodatkowe możliwości zarabiania w Oriflame? Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto się pośpieszyć i już w pierwszych dniach obowiązywania katalogu Oriflame zrealizować swoje zamówienie.

Oriflame rejestracja

Godne polecenia…

Na str. 4-5 katalogu Oriflame znajdziesz rewelacyjny zestaw, kolekcja ulubionych przez klientki Oriflame produktów, zapakowana w eleganckie pudełko, idealna na gotowy prezent. W zestawie znajduje się głęboko nawilżająca maseczka na noc, nie wymagająca spłukiwania. Aplikujesz ją na krem nocny, a rankiem Twoja skóra wygląda na wypoczętą i zregenerowaną. Obok maseczki ulokowany został produkt, będący jednym z symboli Oriflame – uniwersalny krem Tender Care z umieszczonym pierwotnym logo Firmy. W zestawie znalazła się oczywiście maskara, kosmetyk bez którego zdecydowana większość konsultantek Oriflame nie wychodzi z domu. Specjalna oferta cenowa – 49,99 zł z pewnością skusi wiele pań. Dla konsultantek Oriflame zniżkowa cena wynosi 39,99 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmą Ci formalności. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą gratisowy katalog Oriflame wraz z niezbędnymi materiałami informacyjnymi. Masz zapewniony stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i rozwoju biznesu w Oriflame. Jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj prezenty w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 05 2020

Katalog Oriflame 05 2020: Beauty by Sweden to Twój sposób na piękno, świetne samopoczucie i wspaniałe życie. Zdobądź głęboko oczyszczającą,...

Zamknij