Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na katalog Oriflame 03 2020

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków z dwoma zapachami za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.11-17.02 za min. 50 punktów, a zestaw czterech produktów o wartości 230 zł kupisz za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623040. Dwa zapachy Friends World dla niej i dla niego stanowią doskonałe połączenie na zbliżające się Walentynki. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Niestety nie można skorzystać z wielokrotności. Punkty pochodzące z produktów zwalniających z opłaty za małe zamówienie nie są uwzględniane w ofercie.

suplementy OriflameA na co warto zwrócić uwagę?

Zainwestuj w zdrowy styl życia. Uzupełnij codzienną dietę w wapń pochodzenia morskiego i witaminę D. Suplement diety Wellness Oriflame zawiera ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych. Organicznie pozyskiwany w dziewiczych islandzkich wodach jest bogaty w bioaktywny wapń. Dodatek naturalnej witaminy D wspomaga optymalne wchłanianie wapnia. Wapń i witamina D przyczyniają się do zdrowia kości i zębów. Tabletki z naturalnym słodzikiem aplikowane są w wygodnej formie do żucia. Na str. 117 katalogu Oriflame znajdziesz suplement Oriflame w promocyjnej cenie za 49,99 zł. Zniżkowa cena dla konsultantki Oriflame wynosi 39,99 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmą Ci formalności. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą gratisowy katalog Oriflame wraz z niezbędnymi materiałami informacyjnymi. Przed Tobą stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj prezenty w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Konsultantka Oriflame oferty za 9,99 zł w katalogu Oriflame 03 2020

Konsultantka Oriflame: jeśli nie składałaś ostatnio zamówienia, sprawdź ofertę dla siebie za 9,99 zł. Złóż zamówienie w dn. 4.-23.02. za...

Zamknij