Katalog Oriflame 15 2019 oferta dla konsultantek Oriflame

Oriflame konsultantkaKatalog Oriflame 15 2019: zapoznaj się z najnowszymi ofertami, dzięki którym jako konsultantka Oriflame możesz podnieść poziom swoich zarobków w Oriflame.

Przedstawiamy propozycje, jakich nie znajdziesz w katalogu Oriflame. Aż sześć produktów o wartości ponad 350 zł kupisz za jedyne 39,99 zł. W zestawie znajdziesz m.in. dwie wody toaletowe dla niej i dla niego. A jako konsultantka Oriflame z pewnością już nie raz przekonałaś się, jak dużym zainteresowaniem wśród klientek Oriflame cieszą się zapachy Oriflame.

zarobki w OriflameZarabiaj z nowym podkładem Giordani Gold Metamorphosis. Opracowany przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii aksamitny podkład poszerza ofertę produktową naszej marki premium. Giordani to seria już od lat uwielbiana przez klientki Oriflame zarówno za swoją jakość jak i efekt działania. Kup dwie tubki podkładu za 29,99 zł każdy i zarób w Oriflame na sprzedaży 40 zł. A przy zakupie czterech sztuk odbierz dodatkowo stylową kopertówkę Aquarian za 1 zł. Możesz ją zachować dla siebie lub sprzedać z dużym zyskiem. Wybór należy do Ciebie.

 

zarabianie w Oriflame Oriflame zarobkiKolejna marka premium z dużym potencjałem dla konsultantek Oriflame to NovAge. Kup naszą nowość – trzy serum modelujące do szyi i dekoltu i odbierz czwarte gratis. Zarób w Oriflame prawie 80 zł. Jako konsultantka Oriflame zostań ekspertem sprzedaży NovAge. Zainwestuj w urządzenie API do profesjonalnej analizy skóry i wykorzystaj  do promowania NovAge w swojej grupie osobistej. Osiągnij sprzedaż w kolejnych katalogach Oriflame na poziomie 50 setów i odbierz nagrodę: pięć różnych zestawów NovAge o wartości nawet 1.615 zł za jedyne 5 zł.

 

konsultantka OriflamePrzygotuj się na największą sprzedaż, przedświąteczny szał zakupowy to okres żniw dla konsultantek Oriflame. Zainwestuj w zestaw świetnego sprzedawcy. Nowości produktowe, w tym woda toaletowa Divine Royal, świąteczne katalogi Oriflame z pięknymi propozycjami prezentowymi oraz próbki z pewnością przyniosą liczne zamówienia i duże zarobki ze sprzedaży w Oriflame.

Może już teraz warto zarejestrować się do Oriflame. Zaoszczędź na zakupach prezentowych na święta, a przede wszystkim trochę zarób w Oriflame. Przekonaj się sama jak łatwo w tym czasie zbiera się zamówienia na produkty Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 15 2019 oferta 24h

Katalog Oriflame 15 2019: perfumy z tuszem do rzęs w ofercie specjalnej tylko dla konsultantów Oriflame. Złóż zamówienie w dn....

Zamknij