Katalog Oriflame 14 2019 oferta na 2 zapachy za 25,99 zł

Oriflame rejestracjaKatalog Oriflame 14 2019: w ofercie specjalnej dla wszystkich konsultantek Oriflame dwa zapachy za jedyne 25,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 24-26.09 za min. 50 punktów, a dwie wody toaletowe dla niej i dla niego kupisz za jedyne 25,99 zł. Wartość zestawu to 170 zł. Do zamówienia wpisz kod 622922.

Woda toaletowa On the Edge to wyrazisty zapach. Kontrast nut kwiatowych i drzewnych definiuje niespotykany akcent akordu skóry, który łącząc moc i miękkość staje się hipnotycznie ekscytujący i odzwierciedla buntowniczą naturę kobiety, która balansuje na krawędzi siły i delikatności. Z pewnością przypadnie do gustu wielu konsultantkom Oriflame.

Natomiast męski zapach Etarnal to elegancka kompozycja dla nowoczesnego mężczyzny, który ceni klasykę. Nostalgiczne nuty przywołują niezapomniane, rodzinne chwile, cenne wspomnienia i ich wieczne dziedzictwo. Ciepłe i dymne, drzewne nuty – zwłaszcza marmurowego drewna o wyjątkowej sile i wytrzymałości – emanują pewnością siebie i męskim charakterem, podkreślone dodającymi wigoru, pikantnymi akordami. Dla konsultanta Oriflame idealna kompozycja z na chwile spędzone w gronie rodziny i bliskich. Znajdziesz ją w męskiej ofercie zapachowej na stronie 44 katalogu Oriflame.

Zestaw dwóch wód toaletowych możesz zakupić w atrakcyjnej ofercie cenowej tylko jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame. Jeśli często kupujesz produkty Oriflame możesz zarejestrować się do Oriflame jako klientka. Bez obowiązku dokonywania zamówień z każdego katalogu Oriflame oraz wymogu co do wielkości zakupów. Zawsze zamawiasz wszystkie produkty Oriflame z upustem. A jako nowa klubowiczka Oriflame możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Już w pierwszym zamówieniu czeka na Ciebie wyśmienita czekolada Lindt oraz elegancki talerzyk deserowy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultant Oriflame
Katalog Oriflame 14 2019: oferta 24h dla konsultantek Oriflame

Katalog Oriflame 14 2019: mega zestaw dla niej lub dla niego w jednodniowej ofercie dla konsultantów Oriflame. Złóż zamówienie za...

Zamknij