Katalog Oriflame 13 2019 krajalnica za 29,99 zł

Oriflame rejestracjaKatalog Oriflame 13 2019: błyskawiczne przygotowanie potraw, teraz w specjalnej ofercie dla konsultantek Oriflame krajalnica do warzyw za 29,99 zł.

Krojenie warzyw nie jest Twoją mocną stroną? Na widok noża dostajesz dreszczy? Teraz dzięki specjalnej krajalnicy do warzyw szybko i perfekcyjnie pokroisz produkty do swoich ulubionych dań. Specjalny pojemnik pozwoli utrzymać porządek w trakcie krojenia. Nie tracisz czasu, a Twoje palce są bezpieczne.

Złóż zamówienie za min. 50 punktów i skorzystaj z oferty na krajalnicę za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 130076. Oferta obowiązuje od 14.09 do wyczerpania zapasów. Liczba produktów w ofercie jest ograniczona i niestety nie ma wielokrotności.

Z oferty możesz skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame. Jeśli jesteś klientką Oriflame zarejestruj się do Oriflame, a będziesz mogła korzystać z licznych ofert specjalnych. A na początek odbierz w prezencie wyśmienitą czekoladę Lindt. Jako nowa klubowiczka Oriflame możesz przystąpić do specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Do zdobycia czekają na Ciebie atrakcyjne dodatki z kolekcji Allura: portfel, kopertówka oraz torebka. Wszystko za kwotę poniżej 15 zł. Produkty z katalogu Oriflame kupujesz zawsze w cenach bez marży, bez limitów co do wielkości i ilości składanych zamówień. Oszczędzasz czas dzięki dostawie do domu lub na wybrany paczkomat. Przekonaj się sama, ile możesz zyskać dzięki rejestracji do Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 13-14 2019 program dla konsultantów Oriflame

Katalog Oriflame 13-14 2019: składaj zamówienia w Oriflame, a następnie wybieraj nagrody. Kosmetyki czy może coś dla domu? Zrób prezent...

Zamknij