Katalog Oriflame 13-14 2019 program dla konsultantów Oriflame

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 13-14 2019: składaj zamówienia w Oriflame, a następnie wybieraj nagrody. Kosmetyki czy może coś dla domu? Zrób prezent dla siebie lub zarabiaj na sprzedaży. Bonus dla Urody to dodatkowe możliwości zarobkowe dla każdej konsultantki Oriflame.

Już przy zrealizowaniu zamówienia za 100 punktów masz do wyboru zestaw kosmetyków spośród czterech propozycji. Znajdzie się coś dla miłośników zapachów Oriflame, dla konsultantek Oriflame – zwolenniczek naturalnej pielęgnacji cery i klientek Oriflame preferujących dyskretny makijaż. Wartość zestawu na poziomie brąz to nawet 162 zł.

 

konsultantka Oriflame konsultantka OriflameDla konsultantek Oriflame, które zrealizują zamówienie w jednym katalogu Oriflame za 200 punktów do wyboru będzie nagroda z poziomu srebro. Wybierasz dwa zestawy: jeden z brązu, drugi ze srebra i za oba płacisz 14,90 zł. Wartość wszystkich produktów to nawet 372 zł. Sprzedaj wszystko tylko za połowę ceny, zrób dla swoich klientek swoją własną promocję i zarób 170 zł.

Oriflame rejestracja rejestracja OriflameNa pasjonatów sprzedaży produktów Oriflame czekają kolejne zestawy. Poziom złoto dla konsultantów realizujących zamówienia w wysokości 300 punktów i diament dla super sprzedawców Oriflame z zamówieniami 450 punktowymi. W zależności od wypracowanych zamówień konsultantka Oriflame wybiera nagrody z danego poziomu. Odbiór nagród następuje z zamówieniem z następnego katalogu Oriflame po wpisaniu wybranych kodów.

Na poziomie złoto i diament jest możliwość odbioru nagród specjalnych. Odpowiednio jest to stacja parowa oraz wielofunkcyjna szczotka parowa. Konsultantka Oriflame wybiera wówczas zestawy kosmetyczne lub nagrodę specjalną. Na poziomie diamentowym można odebrać dwie nagrody specjalne. Do zamówienia z następnego katalogu Oriflame nie zapomnij wpisać wybranego kodu lub kodów.

Program Bonus dla Urody adresowany jest do wszystkich konsultantów Oriflame. Rejestracja do Oriflame będzie kluczem, aby zacząć zarabiać w Oriflame. Polecaj produkty Oriflame znajomym, poszerzaj grono swoich klientek i ciesz się  sukcesami.

Zarejestruj się w Oriflame

Oriflame rejestracja rejestracja Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 13 2019: krajalnica do warzyw za 29,99 zł

Katalog Oriflame 13 2019: oferta specjalna dla konsultantów Oriflame - krajalnica do warzyw za 29,99 zł. Sałatki, pięknie pokrojone warzywa,...

Zamknij