Katalog Oriflame 11-12 2019: Konsultantka Oriflame – nagrody

Oriflame konsultantka

Konsultantka Oriflame – katalog Oriflame 11-12 2019: zapoznaj się z najnowszymi propozycjami nagród. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów masz do wyboru aż cztery atrakcyjne zestawy kosmetyków za jedyne 14,90 zł.

Lato w pełni, czas urlopowy, a konsultantka Oriflame ma do wyboru mnóstwo nagród. Teraz wystarczy zrealizować zamówienie już za min. 50 punktów i możesz skorzystać z propozycji Bonusu dla Urody. Pierwszy poziom – brązowy jest w Twoim zasięgu. Do wyboru przygotowane zostały cztery propozycje. Dwie są dla miłośników zapachów Oriflame, dla niej z wodą toaletową Divine o kwiatowo-owocowo-drzewnym aromacie, dla niego z wodą Excite Force o soczystej świeżości melona i pobudzającym zapachu gniecionych igieł sosnowych. Jako klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame będziesz mogła odebrać zestawy o wartości nawet 154 zł za jedyne 14,90 zł.

Konsultantka Oriflame Oriflame konsultantkaZrealizuj w katalogu Oriflame zamówienia łącznie za 200 punktów, a będziesz mogła wybrać drugi zestaw, tym razem z poziomu srebro. Razem za zestawy z obu poziomów zapłacisz 14,90 zł. Wartość wszystkich nagród na poziomie srebro dochodzi do kwoty 364 zł.

Oriflame konsultantka

 

Zbierz 300 punktów w jednym katalogu Oriflame i sięgnij po złoto. Jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame wybierasz jeden zestaw z brązu, jeden ze srebra i jeden ze złota. Za wszystkie razem płacisz tylko 14,90 zł. Tyle kosztują Ciebie kosmetyki o wartości nawet 673 zł!

Oriflame konsultantka

 

Tego lata bądź super sprzedawcą. Zamawiasz produkty za 450 punktów w jednym katalogu Oriflame i odbierasz nagrody o łącznej wartości ponad 1.000 zł! Za wszystkie płacisz jedyne 14,90 zł. Odbierasz w sumie cztery zestawy, po jednym z każdego poziomu.

Oriflame konsultantka konsultantka Oriflame

 

A może potrzebujesz coś dla dom?. Już przy realizacji zamówienia na poziomie 300 punktów za 14,90 możesz sprawić sobie wygodny odkurzacz. Bez wysiłku przywrócisz porządek w swoim domu. A przy zamówieniu za 450 punktów czeka na Ciebie za 14,90 zł mistrzowskie odkurzanie. Na tym poziomie odbierzesz jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame dodatkowy bonus w wysokości ok. 50 zł. Kwota ta pomniejszy Twoją najbliższą fakturę. Wszystkie nagrody zarówno kosmetyczne jak i specjalne odbierasz z zamówieniem z następnego katalogu Oriflame. Nie zapomnij wpisać kodu lub kodów wybranych zestawów.

A dla aktywnych klubowiczów Oriflame została przygotowana dodatkowa nagroda – opiekacz do kanapek za 14,90 zł. Wystarczy zrealizować w trzech z czterech katalogów Oriflame (od K9 do K12) zamówienia po 50 punktów. W katalogu Oriflame nr 13 koniecznie wpisz kod nagrody – 130320.

Czy chcesz odbierać nagrody w Oriflame? Jeśli jesteś urodzonym sprzedawcą weź udział w programie Bonus dla Urody, Zarejestruj się do Oriflame i zaplanuj swoje cele.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsultantka
Katalog Oriflame 11 2019 tylko dla klubowiczek Oriflame

Katalog Oriflame 11 2019: będąc w klubie Oriflame jako klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame korzystaj ze ofert dla biznesu przygotowanych...

Zamknij