Katalog Oriflame 10 2019 zestaw szklanych butelek za 29,99 zł

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 10 2019: zestaw trzech szklanych butelek z owocowo-roślinnymi motywami może być Twój za jedyne 29,99 zł.

Oriflame od początku swojej działalności miało wpisane w swoją filozofię dbałość o zdrowie. Dowodem tego jest aktualna oferta specjalna, która doskonale wpisuje się nie tylko w upalne lato, ale i nasze pro zdrowotne trendy. Woda jest źródłem życia, miej ją zawsze przy sobie w ładnej, szklanej, praktycznej butelce. Zacznij żyć ekologicznie. Pomyśli, ile plastikowych butelek zużywasz w ciągu roku, czy nie będzie to początek małej góry, która przez setki lat będzie zalegała na ziemi. W naszym kraju recycling nie osiągnął jeszcze takiego poziomu, aby wszystkie plastikowe butelki uległy przetworzeniu. Miej ekologiczną świadomość.

Tylko w dn. 3-4. lipca składając zamówienie z katalogu Oriflame za min. 50 punktów zestaw trzech szklanych butelek kupisz za 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 129380. Co proponujemy z aktualnego katalogu Oriflame? Jako świadoma klientka Oriflame, która dba o swoje zdrowie wybierz w promocyjnej cenie kwasy omega 3. Produkt z linii Wellness Oriflame kupisz za 39,99 zł. Po dokonaniu rejestracji do Oriflame masz zniżkę do 31,99 zł. Kwasy Omega 3 dają Ci w Twoim zamówieniu 11 punktów. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, co stanowi miesięczną dawkę. Mają na uwadze atrakcyjną cenę produktu polecamy zamówić kilka opakowań również z myślą o sercach swoich bliskich.

Wellness Oriflame

Jeśli startujesz jako nowa klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame dodatkowo z ofertą specjalną czekają na Ciebie nagrody w Programie Witamy. Z zamówieniem z następnego katalogu odbierz swój pierwszy prezent: zestaw bestsellerów Oriflame uniwersalny krem na miodzie oraz tusz do rzęs z kolekcji The One. Wartość zestawu to 65 zł, Ty płacisz tylko 4,90 zł. Łączna wartość wszystkich nagród, jakie możesz zdobyć to ponad 320 zł! Program przewiduje również alternatywną wersję zestawów dla panów. Wybór należy do Ciebie. Rejestracja w Oriflame to pierwszy krok Twojej nowej przygody.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsutantka
Katalog Oriflame 10 2019 prezenty dla nowych klubowiczów Oriflame

Katalog Oriflame 10 2019: masz swoje ulubione produkty Oriflame? Zacznij kupować ze specjalną zniżką, a przy okazji odbierz atrakcyjne prezenty...

Zamknij