Katalog Oriflame 09 2019 Program z nagrodami

Oriflame zarobkiKatalog Oriflame 09 2019: tego lata czekają na Ciebie wyjątkowo atrakcyjne zestawy kosmetyczne. Bądź aktywna i sprawdź, co na Ciebie czeka. Następnie zaplanuj, co chciałabyś zdobyć.

Na wakacyjny czas poziom brąz będzie w zasięgu ręki nie tylko konsultantki Oriflame, ale i wielu klientek Oriflame. Wystarczy, że złożysz zamówienie za min. 50 punktów – ok. 200 zł  w cenach katalogowych, a w następnym katalogu Oriflame będziesz mogła wybrać zestaw. Jedna z czterech propozycji dla miłośniczek zapachów, kosmetyki pielęgnacyjnej jak i kolorowej, a może coś dla niego. Wartość zestawu to nawet 157 zł, a jako klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame będziesz mogła go zdobyć za jedyne 14,90 zł.  Tego lata będziesz mogła zdobyć dodatkowo nagrodę specjalną – opiekacz do kanapek marki Russell Hobbs. Zrealizuj w trzech z czterech katalogów (od K9 do K12) zamówienia po min. 50 punktów, a w katalogu nr 13 odbierz opiekacz. Do zamówienia wpisz kod 130320. Jeśli kochasz produkty Oriflame, zacznij kupować je taniej niż w katalogu i wybieraj prezenty z Bonusu dla Urody.

Sięgaj po więcej! Wyjątkowy katalog Oriflame otwiera przed Tobą ogromne możliwości. A może poziom brąz? Zrób zamówienie za min. 200 punktów i w następnym katalogu odbierz dwa zestawy: jeden z brązu i jeden ze srebra. Wartość obu zestawów to nawet 357 zł, a zapłacisz za nie razem 14,90 zł. Ale to nie wszystko, im większa będzie Twoja sprzedaż jako konsultantki Oriflame tym większe Twoje zarobki. Realizując zamówienie na poziomie 300 punktów odbierasz nagrody z trzech poziomów: brąz, srebro i złoto. Ich wartość to ponad 600 zł, a Ty płacisz za nie tylko 14,90 zł. Osiągnij poziom diamentowy, zrealizuj zamówienie za 450 punktów i odbierz za 14,90 zł nagrody o wartości 960 zł .

W Oriflame możesz zdobywać różne nagrody. A oto nasze kolejne propozycje: robot kuchenny 2 w 1 wielofunkcyjne urządzenie, które z pewnością spełni wymagania w niejednej kuchni, solidna konstrukcja z użyciem wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i niezawodność, modna stylistyka, dostępna w trzech kolorach. Urządzenie za symboliczne 14,90 zł może zdobyć każda konsultantka Oriflame po zrealizowaniu zamówienia za 300 punktów. A może coś z wyższej półki? Robot kuchenny Horizon marki Russell Hobbs za 14,90 zł. Jedno urządzenie, a tak wiele funkcji: krojenie, siekanie, zagniatanie, ubijanie, tarcie. Jak je zdobyć? Złóż zamówienie za 450 punktów i w następnym katalogu odbierz nagrodę.

Już dziś zarejestruj się do Oriflame i zacznij swoją wielką przygodę. Jako konsultantka Oriflame zacznij zarabiać na sprzedaży, zdobywaj atrakcyjne nagrody. Program Bonus dla Urody jest szczególnie adresowany do osób z talentem i zamiłowaniem do sprzedaży. Wykorzystaj swój potencjał, rozwijaj się w Oriflame, to jest miejsce przyjazne dla wszystkich.

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultant Oriflame
Katalog Oriflame 09 2019 oferty specjalne dla klubowiczów Oriflame

Katalog Oriflame 09 2019: kilkudniowe oferty specjalne zawsze budzą dużo emocji. Zaglądaj na stronę internetową i bądź na bieżąco. A...

Zamknij