Katalog Oriflame 09 2019 oferty specjalne dla klubowiczów Oriflame

konsultant Oriflame Oriflame konsultantkaOriflame rejestracjaOriflame konsultantkaKatalog Oriflame 09 2019: kilkudniowe oferty specjalne zawsze budzą dużo emocji. Zaglądaj na stronę internetową i bądź na bieżąco. A może już wkrótce Twój ulubiony zapach pojawi się w kuszącej cenie?

Co kilka dni Oriflame rozpieszcza nas atrakcyjnymi ofertami. Takie oferty to świetny sposób, aby każda klientka Oriflame mogła upolować coś atrakcyjnego dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. A dla konsultantek Oriflame to dodatkowe źródło dochodu. Ile może wynieść Twoja marża ze sprzedaży? Kupujesz produkt lub zestaw o wartości 150-200 zł za jedyne 26-30 zł, marża wyniesie ponad 400%, a zarabiasz min. 100 zł. Dla klasycznych sprzedawców oferty specjalne stanowią dodatkowy bonus ich pracy.

Co oferuje najnowszy katalog Oriflame na pierwszy dzień? Zrealizuj zamówienie za min. 50 punktów – ok. 150 zł w cenach dla klubowiczów Oriflame – w dn. 11.06, a zestaw dwóch zapachów kupisz za jedyne 29,99 zł. Wartość zestawu to 214 zł. Damską nutę stanowi perfumowana woda toaletowa Divine Idol, a męska to znany już od lat ze swej elegancji Eclat Homme. Duet godny uwagi. Warto wystartować już na początku obowiązywania katalogu Oriflame, aby zdobyć ten wartościowy zestaw. Jako klientka Oriflame możesz kupić zapachy dla siebie lub zachować jako prezent na najbliższą okazję. Pamiętaj, aby do zamówienia wpisać kod oferty specjalnej.

Jako konsultantka Oriflame składaj po kilka zamówień 50- punktowych w okresie obowiązywania katalogu, wówczas skorzystasz nie z jednej, ale kilku ofert specjalnych. Poniżej, przedstawiamy, jak może wyglądać takie zamówienie. Policz, ile możesz zarobić. Nie jesteś jeszcze w Oriflame? Dlaczego nie zacząć teraz? Rejestracja do Oriflame to nie tylko dostęp do ofert specjalnych, na dzień dobry czekają na Ciebie atrakcyjne prezenty. Ich wartość to ponad 400 zł.

konsultantka Oriflame

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame zarobki
Katalog Oriflame 09 2019 tylko dla klubowiczek Oriflame

Katalog Oriflame 09 2019: zacznij oszczędzać, zarabiać oraz zdobywać prezenty na ofertach biznesu. Zapoznaj się z bieżącymi propozycjami. Niech nadchodzący...

Zamknij