Zostań konsultantką Oriflame- wybierz zapach Oriflame

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – wybierz zapach Oriflame w wyjątkowej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 13-16.08 za min. 50 punktów i odbierz wodę toaletową dla niej lub dla niego w specjalnej cenie. Eclat Mademoiselle tworzy kompozycję oddająca delikatną, egzotyczną i wysublimowaną stronę kobiecości. Sercem zapachu jest biały hibiskus o mocno kwiatowym i zarazem subtelnie wodnym aromacie. Kwiat ten jest symbolem klasycznej, romantycznej finezji. Kompozycja będzie idealna dla każdej konsultantki Oriflame o duszy paryżanki.

Natomiast w ofercie dla niego jest zapach, który od lat gości w katalogu Oriflame – Glacier. Uwielbiana przez wielu konsultantów Oriflame na całym świecie orzeźwiająca, aromatyczna i wyjątkowo świeża woda toaletowa przenosi w mroźną krainę. Wybrany zapach Oriflame dołącz do zamówienia w drugim kroku jego realizacji. Dzięki ofercie masz okazję za niewielkie pieniądze zdobyć produkt dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Wartość zapachów wynosi 70 i 100 zł. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Żyj w stylu Wellness

Oriflame to nie tylko kosmetyki, eleganckie dodatki, ale również produkty Wellness. Coraz więcej ludzi pragnie prowadzić zdrowy styl życia i dbać o swój organizm. Polecamy nasz premierowy produkt – Probiotyk. Zadbaj o swoją odporność i zatroszcz się o jelita.

L. plantarum 299V pomaga zrównoważyć mikrobiom jelitowy poprzez hamowanie wzrostu potencjalnie szkodliwych bakterii w jelitach i zwiększenie różnorodności mikroflory jelitowej. To z kolei pomaga zmniejszyć dolegliwości układu pokarmowego, takie jak bóle brzucha, wzdęcia i gazy, a także poprawia częstotliwość wypróżnień i ogranicza biegunki.

Każda kapsułka WellBiotyk L. plantatarum 299V zawiera 10 miliardów żywych bakterii oraz niacynę,czyli witaminę B3, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Ten szczep bakterii probiotycznych należy do najlepiej przebadanych. Stosowany jest przez miliony osób by wspomagać zdrowie jelit. L. plantarum 299V jest jednym z probiotyków, który przeżywa w kwaśnym środowisku żołądka, docierając do jelita grubego, gdzie wywiera korzystny wpływ na zdrowie. Opakowanie zawiera 30 kapsułek i kosztuje 149,90 zł, po rejestracji do Oriflame cena spada do 119,92 zł. Przy regularnych zakupach w tzw. subskrypcji co czwarte opakowanie probiotyku jest za 1% ceny. Inwestycja w zdrowie z pewnością zaprocentuje.

Wszyscy życzymy sobie zawsze zdrowia, o którym wiemy, że jest bezcenne. Wybór należy do Ciebie. Nasza propozycja: zarejestruj się do Oriflame jako klientka Oriflame, kupuj z upustem, a dodatkowo odbieraj atrakcyjne nagrody w specjalnym Programie Witamy lub zostań konsultantką Oriflame. Sprzedawaj i zarabiaj na marży. Niech Tobie i Twoim bliskim przyświeca misja zdrowego stylu życia – w stylu Wellness.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 13 2021

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame i zyskaj zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody o łącznej wartości ponad 380 zł. Rejestracja...

Zamknij