Zostań konsultantką Oriflame- perfumowana woda w ofercie specjalnej katalogu Oriflame 16 2021

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame perfumowana woda w wyjątkowej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 27-29.11 za min. 50 punktów i i skorzystaj z oferty na perfumowaną wodę Love Potion Secrets. Oryginalny flakon będzie cudowną ozdobą toaletki niejednej konsultantki Oriflame. Ten dekadencki zapach uzależnia i oszałamia iskrzącym aromatem owoców z zaskakującą białą truskawką w roli głównej. Jego serce otwiera się łożem białych kwiatów, a w nucie głębi odsłania swą seksowną naturę, zaklętą w kremowej ambrze, drzewie sandałowym i smakowitej, białej czekoladzie. Rewelacyjna jest cena dla konsultantek Oriflame.

Zapach dołącz do zamówienia w drugim kroku jego realizacji. Oferta sprawia, że za niewielkie pieniądze możesz zdobyć flakon dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Wartość zapachu Oriflame wynosi ponad 114 zł. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Zyskaj w Oriflame więcej…

Listopad i grudzień są najlepszymi okresami sprzedażowymi. Warto dobrze wykorzystać ten czas, aby zarobić w Oriflame.

Poza kilkudniowymi ofertami specjalnymi jako konsultantka Oriflame możesz korzystać z Programu Sprzedażowego i odbierać dodatkowe profity. W bieżącym katalogu Oriflame zrób zamówienie za min. 100 punktów członkowskich i odbierz wybrany zapach w specjalnej cenie 14,90 zł. Wartość jednego flakonu oscyluje wokół 100 zł.

Program sprzedażowy Oriflame stwarza dodatkowe możliwości zarobkowe w Oriflame. Pozyskane produkty po sprzedaży dają rewelacyjną marżę każdej konsultantce Oriflame i konsultantowi Oriflame. Ale to nie wszystko, możesz zyskać więcej w Oriflame. Im większe są Twoje zamówienia tym więcej zarabiasz. Możesz liczyć na dodatkowe gwarantowane upusty.

Zarejestruj się do Oriflame jako klientka Oriflame, kupuj z upustem i odbieraj atrakcyjne nagrody w specjalnym Programie Witamy lub zostań konsultantką Oriflame. Sprzedawaj i zarabiaj na marży.


Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame – zarobki w Oriflame z ofertami katalogu 16 2021

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - elegancka torebka na ramię w wyjątkowej cenie. W Oriflame możesz korzystać...

Zamknij