Zostań konsultantką Oriflame- oferta na start katalogu Oriflame 17

zostań konsultantką Oriflame oferta dla CiebieZostań konsultantką Oriflame i zamów wybrany zapach z 80% zniżką.

Damska woda perfumowana lub męska woda toaletowa w rewelacyjnych cenach czekają na początek nowego katalogu Oriflame. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów możesz zdobyć wybrany zapach Oriflame. Złóż zamówienie w dn. 15.11 za min. 50 punktów i dodaj swoją kompozycję. Wartość każdego z flakonów wynosi 135 zł. Oszczędzaj czas i pieniądze przy okazji swoich zakupów. A jeśli sprzedasz zapach dodatkowy zysk w Oriflame niech powiększy Twoją kieszeń. Korzystaj z możliwości dzięki ofertom Oriflame. Wybierasz opcję zakupów ze stałą zniżką, a możesz również zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Oferta skierowana jest do wszystkich  konsultantek Oriflame i konsultantów Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

Polecamy

A co warto zamówić w bieżącym katalogu Oriflame? Na str. 23 polecamy w ofercie maseczkę na noc, nie trzeba jej zmywać. Ty śpisz, a Twoja cera dostaje to, co najlepsze. Promocyjne ceny zachęcają do dbania o siebie. Więcej o dobroczynnym działaniu maski, dowiesz się na krótkim filmiku.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Oriflame, zachęcamy do rejestracji w Oriflame. Już od pierwszego zamówienia wszystkie Twoje zakupy będą z dodatkowym 20% upustem, również i te, które są już w promocji. Możesz skorzystać z oferty na zapach Oriflame i jednocześnie zdobyć prezenty w ramach powitalnego programu dla nowych klubowiczów Oriflame. Sprawdź, co zostało dla Ciebie przygotowane? https://rejestracja-ori.pl/zaloz-konto-w-oriflame-prezenty-na-powitanie-w-katalogu-oriflame-16-17-2023/ Zostań konsultantką Oriflame lub konsultantem Oriflame i ciesz się swoimi zakupami w dobrych cenach.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
katalog Oriflame Gwiazdka
Katalog Oriflame 17 2023 – przedsmak świątecznych klimatów

Katalog Oriflame 17 2023:  pora zacząć przygotowywać prezenty na Święta. Listopad to czas, kiedy zaczynamy powoli myśleć o zbliżających Świętach...

Zamknij