Zostań konsultantką Oriflame- oferta na start katalogu Oriflame 01 2022

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – perfumowana woda, może dwie w wyjątkowej cenie.

Musujące uderzenie imbiru i ciepła, kusząca Tonka tworzą pikantną energię z czystym uzależnieniem. Kompozycje Lost in You będą królowały tylko pierwszego dnia obowiązywania katalogu Oriflame. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów wybierz flakon dla niej lub dla niego. A może masz ochotę na oba? Złóż zamówienie w dn. 20.12 za min. 100 punktów i dodatkowo zyskaj darmową wysyłkę. Za niewielkie pieniądze możesz kupić zestaw dwóch zapachów dla niej i dla niego o wartości 260 zł. Oszczędzasz czas i pieniądze przy okazji swoich zakupów. Ofertę dodaj w drugim kroku realizacji zamówienia. Jeśli zdecydujesz się sprzedać zapachy Oriflame, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

katalog Oriflame online

Giordani zawsze na fali

Co polecamy w bieżącym katalogu Oriflame? Kolekcja Giordani Gold już od lat rozpieszcza klientki Oriflame. Ponadczasowa elegancja, luksus, kunszt i perfekcja towarzyszą zarówno zapachom Giordani Oriflame jak i kosmetyce kolorowej

Na str. 20-21 katalogu Oriflame polecamy perfumowaną wodę Giordani Gold, w trzech odcieniach ręcznie wytwarzane perełki i pędzel, a wszystko w jubileuszowej zniżce, aż 55% taniej. Ceny są promocyjne, ale mogą być jeszcze niższe. Zarejestruj się do Oriflame jako klientka Oriflame, kupuj z upustem i odbieraj atrakcyjne nagrody w specjalnym Programie Witamy lub zostań konsultantką Oriflame i zarabiaj w Oriflame na sprzedaży.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
katalog Oriflame online
Katalog Oriflame 01 2022 – dobry początek nowego

Katalog Oriflame 01 2022: zakończ stary rok z przytupem i wejdź w dobrym stylu w nowy. Kolejny rok dobiega końca....

Zamknij