Zostań konsultantką Oriflame i zarabiaj w Oriflame z ofertami katalogu 02 2022

zostań konsultantką OriflameZostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej – wybrany zapach w wyjątkowej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 21-24.01 za min. 50 punktów i wybierz w specjalnej cenie za jedyne 19,99 zł zapach dla niej lub dla niego. W propozycji dla konsultantek Oriflame jest perfumowana woda Love Potion Secrets. Biała truskawka, białe kwiaty, ambra, drzewo sandałowe i biała czekolada tworzą dekadencki zapach, który oszałamia i zaskakuje. Gustowny flakon przypomina szpikulec do lodu z działającego na zmysły „Nagiego instynktu” z Sharon Stone.

Drugą propozycją jest odważny i porywający zapach dla prawdziwie współczesnego dżentelmena, który emanuje naturalnym urokiem. Dzięki silnym aromatyczno-drzewnym nutom z pewnością przyciągnie uwagę kobiet, gdziekolwiek się pojawi. Naturalna wytworność i elegancja z pewnością trafi w gust niejednego konsultanta Oriflame.

Do zamówienia w drugim kroku jego realizacji dodaj wybraną ofertę. Dzięki niej za niewielkie pieniądze możesz zdobyć flakon dla siebie lub podarować atrakcyjny prezent komuś bliskiemu. A jeśli sprzedasz, możesz liczyć na dodatkowy zysk w Oriflame. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Możesz wybrać tanie zakupy lub zapewnić sobie dodatkowy dochód w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

zostań konsultantką Oriflame

Oferta 2+1

W dn. 20.01-07.02 obowiązuje dodatkowa oferta 2+1. Znajdziesz w niej aż 7 produktów/zestawów każdy po 44,99 zł. Zapachy i kosmetyki z kolekcji Giordani Gold zawsze dobrze się sprzedają. Warto wykorzystać ofertę i wpisać do zamówienia trzy kody, takie same lub różne i za niecałe 90 zł zdobyć produkty o wartości ponad 300 zł. Zostań konsultantką Oriflame, zarabiaj na ofertach dodatkowych i zacznij liczyć zyski w Oriflame ze sprzedaży.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 02-03 2022

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame i zyskaj zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody o łącznej wartości 515 zł. Rejestracja do...

Zamknij