Sklep Oriflame – wyjątkowe zestawy

sklep OriflameSklep Oriflame wyjątkowe zestawy w wyjątkowych cenach.

Przez trzy grudniowe dni 21-23 będzie można skorzystać z oferty na wybrany zestaw z wodą toaletową. Wystarczy zrealizować zamówienie za min. 50 punktów. W cenach katalogowych jest to kwota ok. 220 zł. Po rejestracji do Oriflame otrzymujesz dodatkowy upust i wartość Twoich zakupów wynosi 176 zł. Oszczędzasz lub zarabiasz w Oriflame z prostego rachunku 46 zł. Sklep Oriflame otwarty jest dla Ciebie przez całą dobę.

Jako klientka Oriflame możesz wybrać tanie zakupy w Oriflame. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie.

 

sklep Oriflame

Twoja dzienna dawka zdrowia

W Oriflame obok kosmetyków polecamy również suplementy diety. Wellness Pack ma wszystko, czego potrzebujesz. Pomaga zapewnić Twojemu organizmowi zalecaną dawkę niezbędnych witamin, minerałów, kwasów omega 3 i antyoksydantów. W opakowaniu znajdziesz 21 saszetek, a w każdej zestaw suplementów, który zapewnia wygodę i funkcjonalność. W sklepie Oriflame co czwarte opakowanie masz za 1% ceny. Regularne zamówienia po rejestracji w Oriflame dają Ci cenę za jeden dzień 3,90 zł. Tylko tyle możesz wydać dbając o siebie i swoich bliskich. A przez sklep Oriflame zamawiasz produkty do domu lub na wybrany paczkomat. Nie musisz specjalnie jechać do apteki, oszczędzasz czas i pieniądze.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame nagrody na start
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 01 2022

Zapisz się do Oriflame jako konsultantka Oriflame za jedyne 6,90 zł, kupuj z upustem wszystkie produkty i odbierz w prezencie...

Zamknij