Wellness Oriflame Astaksantyna

Wellness Oriflame Astaksantyna

Wellness Oriflame: kompleks Swedish Beauty Plus to połączenie silnych antyoksydantów astaksantyny i szwedzkich borówek. Astaksantyna już od dawna jest królową antyoksydantów. Jest to substancja naturalnie występująca w przyrodzie. Na skalę przemysłową pozyskiwana jest z alg Hameatocooccus pluvialis. Duża ilość tego barwnika zawarta jest również w krewetkach, krylu i mięsie łososia, nadając im charakterystyczne różowe zabarwienie.

Badania wykazują, że Astaksantyna Wellness Oriflame wspomaga pracę mięśni i ich wytrzymałość. Zmniejsza ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu, ochrania czerwone ciałka krwi transportujących tlen do organów, pomaga w utrzymaniu wysokiej wydajności mięśni. Zmniejsza widoczne oznaki przedwczesnego starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry. Ze względu na bardzo silne właściwości antyoksydacyjne świetnie radzi sobie z wolnymi rodnikami. Dlatego też zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych. Może działać jako naturalny filtr przeciw promieniowaniu słonecznemu, zapobiegając uszkodzeniom DNA oraz regenerować skórę. Najnowsze badania donoszą także, że Astaksantyna Wellness Oriflame może być szansą dla otyłych. Pomaga odżywić organizm od wewnątrz, a to z kolei pozwoli uniknąć pochłaniania nadmiernych ilości pożywienia w ciągu dnia.

Teraz kompleks Swedish Beauty Plus Wellness Oriflame możesz kupić w promocyjnej cenie 59,99 zł (cena standardowa 79,90 zł). Jako konsultantka Oriflame zadbaj o swoje zdrowie u kupuj produkty Wellness Oriflame z 20% zniżką. Zarejestruj się do Oriflame, a za antyoksydanty zapłacisz tylko 47,99 zł.

  Zarejestruj się w Oriflame

2 Responses to Wellness Oriflame Astaksantyna

 1. Maria

  Dzień dobry
  Na jak długo wystarcza 1 opakowanie suplementu astaksantynyny?
  Pozdrawiam

   
  • Rejestracja w Oriflame

   Dzień dobry,
   Nie wiem, czy informacja nadal jest aktualna. Jedno opakowanie astaksantyny zawiera 30 tabletek i wystarcza w ramach profilaktyki na miesiąc.
   Pozdrawiam
   Izabela Rylich
   tel. 603-347-004

    

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame woda perfumowana Miss Giordani
Katalog Oriflame 04 2017 oferta na 2-gi tydzień

Katalog Oriflame 04 2017 oferta na 2-gi tydzień Katalog Oriflame 04 2017: złóż zamówienie w dn. 7-13.03 za min. 50...

Zamknij