Sklep Oriflame – zdrowy styl życia z Oriflame

sklep OriflameSklep Oriflame oferta na zrównoważony sposób utraty wagi.

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które ułatwi Ci odchudzanie! Jest nim Super Shake, który zastępuje posiłek. Stanowi zbilansowany i kompletny posiłek, zaspokaja głód i zapewnia stały przypływ energii. Ciesz się bogatym w składniki odżywcze i białko, bezglutenowym posiłkiem. A wszystko znajdziesz w jednym, łatwym do przygotowania koktajlu.

Właśnie obchodzimy pierwsze urodziny Super Shake w Oriflame. Już 60 tys. szczęśliwych klubowiczek Oriflame osiągnęło swoją wymarzoną sylwetkę i zdrowe, piękne ciało. Bez efektu jojo, drakońskich głodówek i wyczerpujących ćwiczeń. W pełni odżywcze shake’i pozwalają z łatwością zaplanować posiłki, w tym ich wielkość i kaloryczność. Zawierają białko, które zaspokaja głód o podtrzymuje odpowiedni poziom energii w organizmie, oraz błonnik wspomagający trawienie. Są także odpowiednie dla wegan w połączeniu z napojami roślinnymi.

Zacznij swój nowy styl życia i zaplanuj wymarzoną sylwetkę. Kup dwa super shake’i czekoladowy i waniliowy i z zamówieniem z następnego katalogu Oriflame odbierz urządzenie wyszczuplające. Za jedyne 19,99 zł zyskasz dodatkowe narzędzie, które przybliży Cię do realizacji Twojego celu. Wartość urządzenia wynosi 299 zł. Oferta skierowana jest do wszystkich klubowiczek Oriflame i konsultantek Oriflame i obowiązuje w dn. 19-28.02. Jeśli nie masz jeszcze swoich danych do logowania, zarejestruj się do Oriflame. Mając własne konto w Oriflame korzystasz z licznych ofert specjalnych i cieszysz się stałą zniżką na wszystkie produkty Oriflame. A sklep Oriflame działa dla Ciebie przez całą dobę.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
sklep Oriflame
Sklep Oriflame – oferta na perfumowaną wodę Infinita

Sklep Oriflame wybrana oferta z dużym upustem, perfumowana woda Infinita. Co kilka dni Oriflame proponuje swoim klubowiczom ofertę z dużym...

Zamknij