Sklep Oriflame – oferta na początek roku

sklep OriflameSklep Oriflame wyjątkowa oferta dla Twojej skóry na początek roku.

Nowy rok zawsze budzi nowe nadzieje, postanowienia i kolejne plany. Zadbaj o swoją skórę dzięki intensywnie ujędrniającemu serum w kapsułkach z kolekcji Royal Velvet. Podaruj sobie królewską pielęgnację. Złóż zamówienie w dn.1-3.01 za min. 50 punktów, a wyjątkowy kosmetyk o wartości 89,90 zł otrzymasz w specjalnej cenie 26,99 zł. Kapsułki dodaj w drugim kroku realizacji zamówienia.

Jako klientka Oriflame możesz wybrać tanie zakupy w Oriflame, oszczędzasz czas i pieniądze realizując zamówienia przez internet z dostawą do domu lub wybrany paczkomat. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame. Z racji limitowanej ilości produktów warto szybko zrealizować swoje zamówienie. A sklep Oriflame działa dla Ciebie przez całą dobę.

 

sklep Oriflame

Aktywność w Oriflame

Co roku w Sylwestra większość osób obiecuje sobie, że będzie ćwiczyć i dbać o siebie i swoje ciało. Oriflame ma teraz coś, co pomoże wytrwać w noworocznych postanowieniach dłużej niż tylko do końca stycznia. Opaska Mi Smart Band 5 nie tylko ułatwi trening każdej konsultantce Oriflame, ale także poprawi standard życia również poza czasem ćwiczeń. Trzymaj rękę na pulsie i dowiedz się, co dzieje się w Twoim ciele przez całą dobę.

A jak zdobyć opaskę? Zbierz min.125 punktów w katalogu Oriflame nr oraz nr 2 i odbierz swoją nagrodę w katalogu Oriflame nr 3 za jedyne 24,90 zł. Oferta skierowana jest do pierwszych 8.000 konsultantek Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame zyski
Konsultantka Oriflame – zyski ze sprzedaży – Katalog Oriflame 01 2022

Jako konsultantka Oriflame więcej zamawiasz, więcej zarabiasz w Oriflame. Dołącz do Klubu Super Sprzedawców Oriflame. Warto w Oriflame realizować zamówienia...

Zamknij