Sklep Oriflame – astaksantyna promocja

sklep Oriflame astaksantyna promocjaSklep Oriflame – zadbaj o siebie i bliskich, astaksantyna Oriflame w super ofercie cenowej.

Szukasz produktu o szerokim spektrum działania? Jesteś we właściwym miejscu. Astaksantyna jest to jeden z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów. Jej naturalna forma jest transportowana do wszystkich tkanek organizmu, a unikalna struktura molekularna pozwala jej przenikać przez całą błonę komórkową, zapewniając w ten sposób ochronę antyoksydacyjną od wewnątrz. Dobroczynny wpływ naturalnej astaksantyny na skórę, układ odpornościowy, serce, wzrok, mięśnie i stawy potwierdziły wyniki ponad 60 badań klinicznych. Obejrzyj krótki filmik, a dowiesz się więcej…

Polecamy teraz astaksantynę w bardzo dobrej ofercie cenowej. Kupując trzy opakowania czwarte masz za 1 gr. Z prostego rachunku wynika, że miesięczna dawka astaksantyny kosztuje tylko 42 zł.

Jako klientka Oriflame cieszysz zakupami z upustem w Oriflame, oszczędzasz czas i pieniądze realizując zamówienia przez internet z dostawą do domu lub wybrany paczkomat. I oczywiście masz dostęp do dobrych ofert jak np. na astaksantynę, która obowiązuje w dn. 10-14.06. Z racji limitowanej ilości produktów warto nie odkładać na później realizacji swojego zamówienia. A sklep Oriflame działa dla Ciebie przez całą dobę.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
załóż konto w Oriflame zestaw do pielęgnacji
Załóż konto w Oriflame – oferta na luksusową pielęgnację naturalnymi olejkami

Załóż konto w Oriflame i wnieś odrobinę luksusu do swojego domu. Wiosna w pełni powoli ustępuje letniej porze. Kwitną jaśminy....

Zamknij