Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 02 2023

praca konsultantki Oriflame biznes Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby więcej zarobić na sprzedaży w Oriflame?

Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. A wśród nich jest m.in. dostęp do ofert biznesowych. Atrakcyjne produkty w dobrych cenach otwierają przed Tobą szerokie możliwości zarobkowe w Oriflame. Czerpiąc z dodatkowych propozycji biznesowych zarabiasz w Oriflame więcej niż na klasycznej marży, jaka przypisana jest podstawowej ofercie katalogowej. Dlatego warto wiedzieć, na jakie produkty postawić, aby cieszyć się dobrymi zyskami w Oriflame. Daj sobie podwyżkę w Oriflame.

Zdecydowanym hitem, na który warto postawić przy zarobki Oriflame sprzedażpromowaniu produktów Oriflame będzie perfumowana wod Divine Exclusive. Zakup dwóch flakonów z 50% zniżką przyniesie zarobek ze sprzedaży w Oriflame na poziomie 68 zł. Perfumowana strona w katalogu Oriflame oraz próbki z pewnością pomogą w zebraniu zamówień na zapach.

Szminka jest stałym elementem w wielu torebkach klientek Oriflame. Z ciekawością będzie zamawiana najnowsza pomadka powiększająca usta. Również i w tym przypadku zakup trzech szminek będzie w dodatkowo obniżonej cenie za 15,99 zł każda.

Kolejnym segmentem dobrej sprzedaży jest hybrydowa pielęgnacja kosmetykami z kolekcji Waunt. Już przy zakupie trzech kosmetyków zyskujesz w Oriflame 40% upustu i zarobek ze sprzedaży w wysokości 62 zł.

W planowaniu sprzedaży w aktualnym katalogu Oriflame warto zwrócić również uwagę na najnowsze zapachy Oriflame So Fever Ecstatic. Ich sprzedaż w połączeniu z pomadkami jest premiowana zestawem kosmetyczek za 1 zł, a także kartą zakupową w Intimissimi o wartości 100 zł.

Jeśli poszukujesz dodatkowej pracy może Oriflame będzie dobrym pomysłem? Praca konsultantki Oriflame dzięki ofertom biznesowym daje okazję ku dodatkowym dochodom w Oriflame. Warto dobrze zacząć Nowy Rok z możliwościami dorobienia do domowego budżetu.

Zarejestruj się w OriflameNapisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konto Oriflame klientka
Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 02 2023 dla nieaktywnych

Klientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną. Złóż zamówienie w dn. 18.01-7.02. za min....

Zamknij