Praca konsultantki Oriflame z ofertami w katalogu 13 2021

praca konsultantki Oriflame praca konsultantki Oriflamepraca konsultantki Oriflame praca konsultantki Oriflamepraca konsultantki Oriflame Praca konsultantki Oriflame: zarabiaj z atrakcyjnymi ofertami biznesowymi, pomnażaj swoje zyski w Oriflame

Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. A wśród nich jest m.in. dostęp do ofert biznesowych. Atrakcyjne produkty w dobrych cenach otwierają przed Tobą szerokie możliwości zarobkowe w Oriflame. Korzystając z propozycji biznesowych zarabiasz w Oriflame więcej niż na klasycznej marży, jaka przypisana jest podstawowej ofercie katalogowej. Dlatego warto wiedzieć, na jakie produkty postawić, aby cieszyć się dobrymi zyskami w Oriflame.

Dodatkowym dochodom w Oriflame towarzyszą oferty dla biznesu. W aktualnym katalogu Oriflame postaw na zapachy. Dwie wody toaletowe z kolekcji Eclat będą w specjalnie obniżonej cenie. Dodatkowo nowość Oriflame, perfumowana woda Divine Exclusive stwarza większe możliwości zarobkowe. Kupując dwa flakony trzeci otrzymasz gratis. Twój zarobek w Oriflame na sprzedaży wody perfumowanej wynosi ponad 135 zł. Możliwość przetestowania zapachu zwiększy prawdopodobieństwo transakcji. Obok katalogu Oriflame zawsze miej przy sobie próbki.

Klientkom Oriflame, które gustują w pomadkach polecaj najnowszą pomadkę Oriflame z kolekcji The One Irresistible. Przy zakupie trzech sztuk Twoja marża ze sprzedaży wzrośnie do ponad 66%.

W Oriflame warto postawić na marki premium. Więcej zarabiasz w Oriflame i szybciej awansujesz. Zbuduj odnoszący sukcesy biznes z Mind&Mood. Zestawy olejków eterycznych oferują dodatkowe 20% punktów członkowskich. Jako konsultantka Oriflame opowiadaj o produktach by wzbudzić zainteresowanie, zaangażuj klientów i zachęcaj do kupowania.

Drugą marką premium, na którą warto zwrócić uwagę jest NovAge. Zestawy pielęgnacyjne do twarzy również oferują o 20% punktów więcej. Warto wykorzystać ofertę przy okazji wprowadzenia nowego zestawu Brillance. Dodatkowy 10% rabat zwiększa marżę każdej konsultantki Oriflame.

Pamiętaj również o zestawie dobrego sprzedawcy. Produktowe nowości, katalogi i próbki pomogą Ci w zwiększeniu sprzedaży oferty z następnego katalogu Oriflame. Specjalna, obniżona cena ułatwi pracę konsultantki Oriflame.

Jeśli poszukujesz dodatkowej pracy, może Oriflame będzie dobrym pomysłem? Praca konsultantki Oriflame dzięki ofertom biznesowym stwarza okazję ku atrakcyjnym dochodom w Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

praca konsultantki Oriflamepraca konsultantki OriflameOprócz ofert biznesowych każda konsultantka Oriflame może skorzystać również z kilkudniowych  ofert specjalnych. Warto realizować kilka zamówień w jednym katalogu Oriflame i więcej zyskać. W dn. 20-23.09 do wyboru są dwa zestawy pielęgnacyjne za jedyne 12,99 zł. Pierwszym jest duet Optimals Revive tonik i mleczko o wartości 65 zł. Z drugim zestawem zadbasz o włosy.

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 13-14 2021

Jako konsultantka Oriflame więcej zamawiasz, więcej zarabiasz w Oriflame. Poznaj specjalny program sprzedażowy Bonus dla Urody i wybieraj atrakcyjne nagrody....

Zamknij