Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 13-14 2023

praca konsultantki Oriflame Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody.

Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na myśli sprzedaż kosmetyków i innych produktów z oferty katalogu Oriflame. Marża ze sprzedaży i dochody z ofert dodatkowych są najczęściej celem większości klubowiczek Oriflame. Jeśli interesuje Cię coś więcej niż kilkadziesiąt czy 200-300 zł dodatkowego dochodu miesięcznie zacznij zapraszać znajomych do Oriflame.

W bieżącym katalogu Oriflame polecamy specjalny Program Zapraszaj. Za nowe osoby, które jako konsultantka Oriflame zaprosisz do swojego zespołu możesz otrzymać atrakcyjne nagrody w specjalnej cenie.

W katalogu Oriflame 13 zaproś dwie nowe osoby i pomóż im wystartować w Programie Witamy. W nagrodę będziesz mogła wybrać zapach o wartości do 200 zł, za który zapłacisz jedyne 9,99 zł. Ekskluzywne perfumy Oriflame lub wodę perfumowaną możesz zachować dla siebie, podarować komuś w prezencie lub sprzedać z dużym zyskiem. Jeżeli zaplanujesz co tydzień wprowadzić nową osobę do  Oriflame, Twój zespół powiększy się o dodatkowe 3 klubowiczki. A w nagrodę otrzymujesz zestaw rondli Tefal o wartości 249 zł. Twoja kuchnia przejdzie lekkie odnowienie za jedyne 19,99 zł.

Warto wypracować sobie dobre nawyki. W katalogu Oriflame 14 za wprowadzenie dwóch osób wybierasz kosmetyk z kategorii pielęgnacji twarzy o wartości do 200 zł. Serum, peptydy, kwasy AHA, maska lub inne cudo pielęgnacyjne odbierasz za jedyne 9,99 zł. Zaproszenie trzech nowych znajomych do Oriflame z Programem Witamy będzie wynagrodzone zestawem patelni. Odbierasz je za 19,99 zł. Wykorzystaj Program Zapraszaj razem ze swoim zespołem. Większa grupa partnerów biznesowych przynosi większe profity w Oriflame.

praca konsultantki Oriflame nagrody

Poza nagrodami w ramach Programu Zapraszaj na każdą aktywną konsultantkę Oriflame czekają również dodatkowe bonusy i premie przewidziane w planie marketingowym Oriflame. Zacznij wprowadzać nowe osoby do swojej grupy i ciesz się licznymi korzyściami.

Zdecydowana większość konsultantek Oriflame nie podejmuje tematu zapraszania nowych osób. Najczęstszym powodem jest utrata klientki i obawa, komu będę sprzedawać produkty. Warto jednak otworzyć się na więcej. Twoja klientka ma swoich znajomych, do których Ty możesz nigdy nie dotrzeć, a jej zamówienia nie będą już tylko na potrzeby własne, ale większe. Oriflame będzie Ciebie wynagradzać dodatkowymi bonusami od jej zamówień. A Ty zaoszczędzisz czas na obsługę dodatkowych klientek i odbierasz prezenty od Oriflame.

Warto co katalog zapraszać do Oriflame znajome. Mogą to być osoby z Twojego najbliższego otoczenia, ale również te, z którymi masz kontakt tylko przez social media. W Oriflame nie ma ograniczeń co do rejonizacji. W dzisiejszym medialnym świecie dużo działań ma charakter online.

A może poszukujesz dodatkowej pracy? Praca konsultantki Oriflame w świecie dobrych kosmetyków, modnych dodatków w otoczeniu oryginalnych i trwałych zapachów oraz suplementów promujących zdrowy styl życia może przynieść Ci wiele korzyści nie tylko finansowych. Zarejestruj się do Oriflame i podejmij nowe wyzwanie. Dodatkową zachętą niech będzie filmik, relacja z celebracji awansu w Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame


Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame praca
Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 10 2023

Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody. Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na...

Zamknij