Oświadczenie Oriflame o zawieszeniu działalności

zawieszenie działalności w Rosji

DALSZE OGRANICZENIE I ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

W związku z działaniami wojsk rosyjskich w Ukrainie Oriflame drastycznie ogranicza i zawiesza działalność na terenie Rosji. Z tego powodu Oriflame:

  • WSTRZYMAŁ EKSPORT wszystkich produktów wytwarzanych w fabryce w Rosji z pierwszym dniem wojny!
  • WSTRZYMAŁ IMPORT produktów Oriflame, które wytwarzane są w innych krajach, na rynek rosyjski!
  • ZAWIESIŁ WSZYSTKIE inwestycjedziałania marketingowe, sprzedażowe, szkolenia i organizację jakichkolwiek wydarzeń na terenie Federacji Rosyjskiej!

Jako firma Oriflame jest w pełni gotowe do poniesienia wszelkich konsekwencji ekonomicznych tak szerokiego ograniczenia działalności w geście solidarności z Ukrainą.

Społeczność Oriflame robi wszystko, by pomóc naszym ukraińskim przyjaciołom w tych trudnych chwilach. Dlatego też Oriflame:

  • pomaga pracownikom i Partnerom Biznesowym oraz ich rodzinom ewakuować się na tereny zachodniej Ukrainy, a w razie takiej ich woli – także w relokacji do innych krajów,
  • organizuje transportschronienie, a także zapewnia kompleksową pomoc medyczną (w placówkach Medicover) i prawną dla swoich współpracowników oraz ich rodzin,
  • zapewnia swoim pracownikom oraz Partnerom Biznesowym pomoc finansową na czas wojny,
  • przekazało tysiące kosmetyków pielęgnacyjnych i produktów spożywczych za pośrednictwem organizacji charytatywnych, a także poprzez bezpośrednie dostawy na rzecz uchodźców i lokalnych szpitali,
  • wraz z organizacją charytatywną Save the Children prowadzą zbiórkę pieniędzy na rzecz dzieci w Ukrainie, a Fundacja Oriflame podwoi zebraną kwotę. Wesprzyj inicjatywę: https://donate.savethechildren.net/campaigns/oriflame?locale=en.

 

Po raz kolejny chcemy gorąco podziękować naszym współpracownikom w Ukrainie i całej Europie, którzy codziennie działają jako wolontariusze w centrach dla uchodźców, pomagają na granicy, organizują lub uczestniczą we wszelkich zbiórkach i otwierają swoje domy dla tych, którzy musieli uciekać, porzucając nieraz dobytek całego swojego życia. Bezprecedensowa sytuacja spotkała się z Waszą bezprecedensową reakcją, a w tych mrocznych czasach światełko nadziei na lepsze jutro dają właśnie ludzie tacy jak Wy. Żadne słowa nie wyrażą tego, jak jesteśmy dumni, że jesteście częścią rodziny Oriflame.

Żywimy głęboką nadzieję, że wojna już wkrótce dobiegnie końca i całym sercem jesteśmy z mieszkańcami Ukrainy, ich rodzinami i przyjaciółmi. Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami.

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame rabaty
Konsultantka Oriflame – zyski ze sprzedaży – Katalog Oriflame 05 2022

Jako konsultantka Oriflame więcej zamawiasz, więcej zarabiasz w Oriflame. Poznaj Klub Super Sprzedawców Oriflame. Warto w Oriflame realizować zamówienia za...

Zamknij