Konsultantka Oriflame – zyski ze sprzedaży – Katalog Oriflame 03 2022

konsultantka OriflameJako konsultantka Oriflame więcej zamawiasz, więcej zyskujesz w Oriflame. Dołącz do Klubu Super Sprzedawców Oriflame.

Warto w Oriflame realizować zamówienia za min. 100 punktów. Otwierasz przed sobą nowe możliwości, jakie daje Program Klubu Super Sprzedawców Oriflame. Odbierasz atrakcyjne zapachy i zestawy. Z poziomu pierwszego Standard masz do wyboru trzy propozycje zapachowe i zestaw pielęgnacyjny. Wartość każdej z ofert waha się w przedziale to 65-90 zł, a Ty wybierasz wodę toaletową lub trio z kolekcji Milk&Honey za jedyne 14,90 zł. Twój dochód w Oriflame po sprzedaży znacznie rośnie. Zasada odbioru nagrody jest prosta: w bieżącym katalogu Oriflame składasz zamówienie za min. 100 punktów, a z punktowanym zamówieniem z następnego katalogu Oriflame odbierasz daną nagrodę. Dołącz ją do swojego koszyka zakupów w drugim kroku realizacji. Jako klientka Oriflame możesz zapach zatrzymać dla siebie, w ten sposób Twoje zakupy są jeszcze tańsze.

Przy zamówieniach za min. 200 punktów wchodzisz na poziom Premium. Zyskujesz 8% rabatu od wartości swoich zakupów. Jak działa mechanizm? Zakupy za 200 punktów członkowskich są na kwotę ok. 740 zł, taka kwota pojawia się na fakturze konsultantki Oriflame. 8% tej kwoty daje 59,20 zł i dokładnie o tyle mniej konsultantka Oriflame zapłaci za swoje pierwsze zamówienie z następnego katalogu Oriflame. Wartość zakupów zostanie pomniejszona o rabat. Poziom premium daje zauważalny zysk finansowy w Oriflame.

Dla konsultantów Oriflame, którzy lubią sprzedawać przewidziany jest większy rabat. Zrób zamówienie za min. 300 punktów i zyskaj 12% rabatu. Mechanizm działania programu jest taki sam jak w przypadku poziomu Premium. 12% rabat jest naliczany do zamówień do 600 punktów. Oznacza to, że konsultantka Oriflame poza standardową marżą ze sprzedaży może zarobić na poziomie Ekspert od 133 do 338 zł. Już od 400 punktów dochodzi dodatkowo 4% bonusu od zamówień o wartości netto.

Klub Super Sprzedawców jest programem, z którego może skorzystać każda konsultantka Oriflame i konsultant Oriflame. Zarejestruj się do Oriflame i zacznij zarabiać. Wykorzystaj swój talent do sprzedaży i zdobywaj nowe doświadczenia w Oriflame. Polecaj produkty znajomym, dziel się spostrzeżeniami, pomnażaj grono swoich klientek i ciesz się sukcesami. Katalog Oriflame to oferta wysokiej jakości kosmetyków, modnych dodatków oraz suplementów diety. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

konsultantka Oriflame

Zarejestruj się w Oriflame

konsultantka OriflameDodatkowa oferta, która daje większe zarobki w Oriflame

Więcej kupujesz, więcej zyskujesz w Oriflame. Zapachowa oferta pomnaża możliwości zarobkowe. Kupując po 2 produkty dostajesz dodatkowy upust. Perfumy, wody perfumowane, toaletowe i perfumowany krem do ciała należą do najczęściej zamawianych przez klientki Oriflame. Warto wykorzystać ofertę dla zwiększenia sprzedaży i wejścia na wyższy poziom w Klubie Super Sprzedawców. Zarejestruj się do Oriflame i korzystaj z możliwości zarobkowych dzięki licznym ofertom i programom.

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame oferta specjalna dla nieaktywnych w katalogu Oriflame 03 2022

Konsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności, ta oferta jest dla Ciebie. Złóż zamówienie w dn. 8.01-28.02 za...

Zamknij