Konsultantka Oriflame – zestaw 5 produktów w ofercie specjalnej za 29,99 zł

rejestracja w OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu pięciu produktów o wartości 207 zł za jedyne 29,99 zł.

Tylko dwa dni masz okazję na zdobycie zestawu składającego się z dwóch kompozycji zapachowych Oriflame i trzech kosmetyków The One. Złóż zamówienie w dn. 08-09.04 za min 50 punktów i odbierz zestaw o wartości 207 zł za jedyne 29,99 zł. Liczba produktów jest ograniczona w ofercie. Możesz z niej skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame. Zrób pierwszy krok i zapisz się do Oriflame.

 

rejestracja do OriflameOdkryj tajemnice Layeringu

W bieżącym katalogu Oriflame proponujemy nowość dla koneserów zapachów. Zestaw woda toaletowa i mgiełka poprzez różne sposoby łączenia pozwolą dać upust Twojej kreatywności. Możliwość tworzenia nowych kompozycji zapachowych może być sposobem na budowanie wokół siebie tajemniczej aury. Kupno czterech zestawów Scentsational uprawnia Cię do odbioru zegarka sportowego o wartości 200 zł. A cztery zestawy dają 56 punktów i możliwość skorzystania z oferty specjalnej na pięć produktów za 29,99 zł. Pomnażaj swoje korzyści nie tylko jako konsultantka Oriflame.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być konsultantką. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 06 2020

Jako konsultantka Oriflame wybieraj nagrody w Programie Bonus dla Urody i wykorzystaj dodatkowe możliwości zarobkowe. Warto realizować zamówienia za min....

Zamknij