Konsultantka Oriflame – zestaw 3 kosmetyków Giordani za 29,99 zł

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup trzech kosmetyków Giordani o wartości 197 zł za jedyne 29,99 zł.

Tylko dwa dni masz okazję na zdobycie zestawu składającego się z trzech produktów do koloryzacji z kolekcji Giordani. Złóż zamówienie w dn. 20-21.05 za min. 50 punktów i odbierz zestaw o wartości 197 zł za jedyne 29,99 zł. Kosmetyki Giordani od dawna cieszą się powodzeniem wśród klientek Oriflame. Cenione są przede wszystkim za swoją jakość. Liczba produktów jest limitowana w ofercie. Możesz z niej skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame. Zrób pierwszy krok i zapisz się do Oriflame.

 

rejestracja OriflameDzień Dziecka z Oriflame

Jako konsultantka Oriflame masz dostęp do ofert, jakich nie znajdziesz w katalogu Oriflame. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty dla naszych milusińskich. Żel i woda toaletowa z Myszką Miki, z postaciami z Gwiezdnych Wojen czy pomadka z disneyoweskiej serii z pewnością ucieszą niejednego szkraba. Skorzystaj z wyjątkowych cen na Dzień Dziecka. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek Oriflame.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być koniecznie konsultantką. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu. Dla nowych klubowiczów Oriflame przygotowane zostały atrakcyjne nagrody. Na początek odbierz za jedyne 4,90 zł zestaw trzech eleganckich kosmetyczek.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 08-09 2020

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame i odbierz nagrody o łącznej wartości 320 zł. Wejdź do świata piękna Oriflame! Rejestracja do...

Zamknij