Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 13 2020

konsultantka OriflameJako konsultantka Oriflame weź udział w  Programie Bonus dla Urody, odbieraj nagrody i ciesz się zyskiem ze sprzedaży.

Warto realizować zamówienia za min. 100 punktów. Otwierasz przed sobą nowe możliwości, jakie daje Program Bonus dla Urody. Wybierasz atrakcyjne nagrody. Z poziomu brązowego czeka na Ciebie jeden z czterech zapachów. Jego wartość wynosi nawet 105 zł, a Ty odbierasz flakon za jedyne 14,90 zł.Twój dochód w Oriflame po sprzedaży zapachu znacznie rośnie. Zasada odbioru nagrody jest prosta: w bieżącym katalogu Oriflame składasz zamówienie za min. 100 punktów, a z zamówieniem z następnego katalogu odbierasz swoją upatrzoną kompozycję zapachową. Do zamówienia wpisz wybrany kod.

konsultantka Oriflamekonsultantka Oriflame

 

Przy zamówieniach za min. 200 punktów odbierasz nagrody z poziomu srebro. Za 14,90 zł wybierasz zestaw o wartości nawet 224 zł. Jeśli masz ambicje zarabiać więcej i awansować w Oriflame, wykorzystaj zdobyte kosmetyki dla budowania własnej struktury sprzedażowej. Przeznacz je na prezenty dla swoich konsultantek Oriflame. Zorganizuj dobry konkurs sprzedażowy lub rekrutacyjny, który będzie motywował Twój zespół do rozwoju. Taka inwestycja z pewnością zaprocentuje wzrostem dochodów w Oriflame, przekonaj się o możliwościach zarabiania w Oriflame. Nie ograniczaj się jedynie do sprzedaży produktów. Korzystaj z proponowanych narzędzi, to naprawdę się opłaca.Wystarczy oddać się swojej kreatywności.

Na konsultantów Oriflame, którzy lubią sprzedawać czeka większa pula kosmetycznych nagród. Zwiększ swoje zamówienia i wejdź na poziom złoto. Już przy 300 punktach w jednym katalogu Oriflame za jedyne 14,90 zł odbierz zestaw z poziomu złoto. Jego wartość to nawet 440 zł! Tak zdobyte produkty po sprzedaży przyniosą Ci atrakcyjny zarobek w Oriflame. Wody toaletowe, perfumowane, kremy do twarzy, pielęgnacja ciała i inne kosmetyki znajdziesz w ofercie. Wśród propozycji wybieraj to, co najczęściej potrzebują Twoje klientki, a łatwo sprzedasz kosmetyki, które zdobyłaś za swoją pracę.

Jeśli Twoje zamówienia są na poziomie złoto, masz również alternatywę odbioru nagród specjalnych. Zrealizuj zamówienie w katalogu Oriflame nr 13 za min. 300 punktów i wybierz w kolejnym katalogu Oriflame garnki, patelnię, mikrofalę czy może walizkę. Dzięki Oriflame ubogacaj swoją kuchnię. Oczywiście jako konsultantka Oriflame wszystkie zdobyte produkty możesz również sprzedać. Dzięki temu pula Twoich zysków w Oriflame się powiększa.

Program Bonus dla Urody jest programem dla wszystkich konsultantek Oriflame i konsultantów Oriflame. Zapisz się do Oriflame i zacznij zarabiać. Wykorzystaj swój talent sprzedażowy i zdobywaj nowe doświadczenie w Oriflame. Polecaj produkty znajomym, dziel się spostrzeżeniami, pomnażaj grono swoich klientek i ciesz się sukcesami. Katalog Oriflame to oferta wysokiej jakości kosmetyków, dodatków oraz suplementów diety. Tutaj każdy znajdzie swojego ulubieńca.

konsultantka Oriflame

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 13-14 2020

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame, zafunduj sobie zniżkę na wszystkie produkty i odbierz nagrody o łącznej wartości 400 zł. Rejestracja...

Zamknij