Konsultantka Oriflame oferty zapachowe za 11,99 zł w katalogu Oriflame 10 2020

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli w ostatnich tygodniach lub miesiącach nie składałaś zamówień, skorzystaj z oferty zapachowej Oriflame za jedyne 11,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 30.06-20.07. za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Woda toaletowa Delicate Cherry Blossom o wartości 80 zł może być Twoja za jedyne 11,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. To dobry czas, aby uzupełnić zapasy swoich ulubionych kosmetyków i zaopatrzyć się na wakacyjne wojaże. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 7.

konsultantka OriflameDla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame proponujemy ofertę reaktywacyjną. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 30.06-20.07 możesz zdobyć zapach jaśminu również z linii Women’s Collection. Do zamówienia wpisz kod 621612.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zapisz się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Jeśli startujesz jako nowa konsultantka Oriflame skorzystaj ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Odbieraj zestawy najlepiej sprzedających się kosmetyków Oriflame. Do wyboru masz propozycje dla niej lub dla niego. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom łatwo rozsmakujesz się w ofercie katalogu Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – zarabiaj na ofertach dodatkowych w katalogu Oriflame 10

Jako konsultantka Oriflame wykorzystaj oferty dodatkowe dla zwiększenia swoich zysków. W bieżącym katalogu Oriflame każda konsultantka Oriflame poza aktualną ofertą...

Zamknij