Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 16 2020

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź ofertę dla siebie.

Złóż zamówienie w dn. 03-23.11. za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Woda toaletowa My Little Garden o wartości 109,90 zł może być Twoja za jedyne 12,99 zł. Z oferty mogą skorzystać wszyscy konsultanci Oriflame, którzy złożyli swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 13.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 03-23.11 można zdobyć perfumowaną wodę Volare Forever za jedyne 14,99 zł. Flakon wybierz w drugim kroku realizacji swojego zamówienia.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, skorzystaj wówczas ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Odbieraj atrakcyjne nagrody o wartości 470 zł. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz wirtualny katalog Oriflame i wybierasz do swojego koszyka zakupowego potrzebne produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez specjalnego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z dodatkowych ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame
Praca konsultantki Oriflame z ofertami w katalogu 16 2020

Praca konsultantki Oriflame to m.in. umiejętne wykorzystanie licznych ofert, dzięki którym łatwiej zarabia się w Oriflame. Jako konsultantka Oriflame korzystasz...

Zamknij