Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 08 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: uzupełnij zapasy swoich ulubionych kosmetyków i wybierz ofertę specjalną dla siebie.

Złóż zamówienie w dn. 25.05-15.06 za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie woda toaletowa Friends World. Jest to kwiatowa kompozycja dla kobiety, która ceni prawdziwą przyjaźń. Aromat cynii emanuje energią więzi, niczym promienny uśmiech nieprzemijającej przyjaźni. Zapach będzie idealny na letnią porę. Wartość flakonu wynosi 90,90 zł, a Ty możesz go mieć za jedyne 14,99 zł. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która złożyła swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 5.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 25.05-14.06 w propozycji jest woda toaletowa On The Edge. Kompozycja tworzy wyrazisty zapach, który kontrastuje z kwiatowymi i drzewnymi nutami. Definiuje niespotykany akcent akordu skóry, który łącząc moc i miękkość staje się hipnotycznie ekscytujący i odzwierciedla buntowniczą naturę kobiety. Flakon o wartości 90,90 zł może być Twój za jedyne 14,99 zł. A przy zamówieniu za min. 50 punktów każda konsultantka Oriflame dodatkowo zyska darmową wysyłkę.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami. A wśród nich przygotowany został zapach i niezbędna w podróż torebka typy cross body i walizka. Wartość wszystkich nagród wynosi ponad 670 zł!  Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 123688 i 123689. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 08 2021

Jako konsultantka Oriflame więcej zamawiasz, więcej zarabiasz w Oriflame. Poznaj specjalny program sprzedażowy Bonus dla Urody i wybieraj atrakcyjne nagrody....

Zamknij