Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 05 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: nie składałaś ostatnio zamówień w Oriflame? Sprawdź ofertę specjalną dla siebie.

Złóż zamówienie w dn. 23.03-12.04 za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie perfumowana woda Love Potion Midnight Wish za jedyne 15,99 zł. Jest to zapach, który podkreśli Twoją kobiecość. W swej kompozycji zawiera kuszące kandyzowane wiśnie, następnie ujawnia kontrastowy smak słodko-gorzkiej kawy, po czym poddaje się on delikatnej nucie drzewnego piżma. Wartość flakonu wynosi 119,90 zł. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która złożyła swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 2.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 23.03-12.04 w propozycji jest woda toaletowa Eclat Femme Weekend. Jest to wymarzony zapach na wiosnę. Wartość flakonu wynosi 119,90 zł. Dodatkowo masz darmową dostawę. Realizując zamówienie za min. 25 punktów w drugim kroku wybierasz ofertę.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami. Odbieraj atrakcyjne, wartościowe zestawy kosmetyczne dla niej lub dla niego. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 123688 i 123689. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

A wśród ofert polecamy m.in. ofertę na kosmetyki i zestawy do pielęgnacji nawet do 78% taniej. Już od 06.04 możesz skorzystać z proponowanych produktów bez dodatkowych wymogów. Pielęgnacja twarzy, ciała i najczęściej wybierany przez konsultantów Oriflame dezodorant znajdziesz w najnowszych propozycjach Oriflame. Możesz korzystać również z opcji wielokrotności. Ofertę potraktuj jak kolejną możliwość zarobienia w Oriflame. A dla klientek Oriflame i klientów Oriflame jest to dodatkowa okazja do jeszcze tańszych zakupów.

konsultantka Oriflame

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
prezenty dla nowych konsultantek Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 05 2021

Zapisz się do Oriflame jako konsultantka Oriflame za jedyne 6,90 zł, kupuj z upustem wszystkie produkty i obierz w prezencie...

Zamknij