Konsultantka Oriflame – oferty specjalne na ostatnie dni obowiązywania katalogu

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków o wartości 180 zł za jedyne 29,99 zł oraz szczoteczki sonicznej.

Złóż zamówienie w dn. 21-27.04 za min 50 punktów, i kup zestaw kosmetyków o wartości 180 zł za jedyne 29,99 zł. A w zestawie znajdziesz wodę toaletową Dare To Shine o wartości 120 zł z intensywnie nawilżającym balsamem do ust i mydełko ze scrubem do dłoni z serii Milk&Honey. Liczba produktów jest ograniczona w ofercie. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame. Zrób pierwszy krok i zapisz się do Oriflame.

 

rejestracja OriflameDla pierwszych 1500 sprzedawców, którzy zrealizują zamówienie za min. 200 punktów jest do odbioru soniczna szczoteczka do zębów za jedyne 29,99 zł. Oferta obowiązuje od 17.04 do końca katalogu Oriflame tj. 27.04 lub wyczerpania zapasów. Jako konsultantka Oriflame możesz zatrzymać dla siebie wypracowane produkty lub sprzedać z dużym zyskiem. Wybór należy do Ciebie, czy wolisz tanio kupować czy zarabiać w Oriflame? Przed Tobą jest wiele możliwości.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być koniecznie konsultantką Oriflame. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Bezpieczna i wygodna dostawa do domu będzie gwarancją Twojego komfortu. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rejestracja w Oriflame
Konsultantka Oriflame oferty za 9,99 zł w katalogu Oriflame 06 2020

Konsultantka Oriflame: miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności w Oriflame? Skorzystaj z oferty na zestaw kosmetyków za 9,99 zł. Złóż...

Zamknij