Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 07 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: złóż zamówienie za jedyne 25 punktów i wybierz ofertę specjalną dla siebie.

Złóż zamówienie w dn. 04-24.05 za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie zestaw zestaw Northern Glow woda toaletowa z żelem pod prysznic. Jak zorza polarna maluje północne niebo swym nieziemskim pięknem, tak kompozycja Northern Glow fascynuje pełnym życia, zmiennym i kosmicznym sercem, w którym kwitnie czerwona róża sułtańska. Jej niebiańska, aksamitna aura łączy Cię ze słońcem, księżycem i gwiazdami. Wartość kosmetycznego duetu wynosi 104,80 zł, a Ty możesz go mieć za jedyne 16,99 zł. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która złożyła swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 4.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 04-24.05 w propozycji są dwie alternatywne oferty. Pierwszą jest perfumowana woda Love Potion, orientalna kompozycja z rozbrzmiewającymi nutami imbiru, czekolady i białej lilii. Flakon o wartości 114,90 zł może być Twój za jedyne 16,99 zł. Natomiast druga oferta z pewnością trafi do konsultantek Oriflame, stawiających na kosmetykę kolorową. Tusz do rzęs i podkład o wartości 84,80 zł możesz zdobyć za 12,99 zł.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami. Do wyboru jest wersja dla niej lub dla niego. W ofercie znajdziesz kultowe zestawy kosmetyczne Oriflame. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 123688 i 123689. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
prezenty dla nowych konsultantek Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 07 2021

Zapisz się do Oriflame jako konsultantka Oriflame za jedyne 6,90 zł, kupuj z upustem wszystkie produkty i obierz w prezencie...

Zamknij