Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na początek katalogu Oriflame 02 2020

konsultantka OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków dla niej z dwoma zapachami za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn.14.01.2020 za min. 50 punktów, a zestaw czterech produktów o wartości 232 zł kupisz za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622998. Cytrusowa świeżość wody toaletowej Glacier Rock doda animuszu nie jednemu konsultantowi Oriflame. A kwiatowy zapach cynii Friends World przywoła miłe wspomnienia lata. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek Oriflame.Tylko raz możesz z niej skorzystać, brak jest wielokrotności.

witaminy OriflameA co polecamy zamówić z początkiem roku?

Wśród noworocznych życzeń najczęściej pojawia się zdrowie. Zadbaj o nie dzięki dobrej suplementacji. Szczególnie w sezonie zimowym trudno jest dostarczyć naszemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Na str. 104-105 katalogu Oriflame proponujemy wysokiej jakości suplementy z linii Wellness Oriflame. Multiwitaminy i minerały dla niej dostarczą wspierający zdrowie kości wapń oraz większą ilość żelaza, potrzebną kobietom tracącym ten pierwiastek podczas miesiączki. A multiwitaminy i minerały Oriflame dla niego zapewnią wynikające z większej masy ciała wyższe zapotrzebowanie mężczyzn na energię. Suplement zawiera więcej magnezu, cynku, witaminy A i chromu. Produkty Wellness Oriflame kupisz teraz w promocyjnej cenie po 49,99 zł. Cena z upustem dla konsultantki Oriflame wynosi 39,99 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci jego wypełnienie. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame wraz z podstawowymi materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i świata kosmetyków. Jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 02 2020

Katalog Oriflame 02 2020: poznaj nasze najlepsze oferty. Liczne promocje, porady i inspiracje sprawią, że poprawi się Twoje samopoczucie. Dobry...

Zamknij