Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 10 2020

rejestracja OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch zapachów dla niej i dla niego o wartości 210 zł za jedyne 34,99 zł.

Tylko jeden dzień obowiązuje oferta specjalna. Złóż zamówienie w dn. 30.06 za 50 punktów, a dwa zapachy dla niej i dla niego kupisz w wyjątkowej cenie za 34,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623129. Wartość zestawu to ponad 200 zł! Tak zdobyte produkty możesz zatrzymać dla siebie, podarować komuś w prezencie lub sprzedać z dobrym zyskiem. Wybór należy do Ciebie. Czy preferujesz tanie zakupy czy dodatkowe możliwości zarabiania w Oriflame? Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto działać szybko i już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame zrealizować swoje zamówienie.

 

witaminy Oriflame

Coś dla milusińskich

Czy wiesz, że w Oriflame oprócz kosmetyków i modnych dodatków możesz kupić suplementy diety? W naszej ofercie polecamy zestaw minerałów i witamin dla dzieci z linii Wellness Oriflame. Formuła tabletek do żucia o ulubionym smaku pomarańczowym chętnie jest przyjmowana przez nasze pociechy. 13 witamin i 8 minerałów zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Warto o tym pamiętać nie tylko w okresie jesienno-zimowym, ale już latem odpowiednio przygotować organizm dziecka. Cena opakowania wynosi 46,90 zł, dla konsultantek Oriflame – 37,52 zł. Warto kupować WellnessKids Oriflame w tzw. subskrypcji, co czwarte opakowanie za 1 zł. W tej formie cena dziennej dawki dla konsultantki Oriflame wynosi 1,80 zł.

A może latem szukasz dodatkowego zajęcia i chciałabyś zacząć zarabiać w Oriflame? Zastanawiasz się, jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wyślij do nas swoje zgłoszenie. Formalności zajmą Ci tylko kilka minut. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz tradycyjną pocztą gratisowy katalog Oriflame, a wraz z nim niezbędne materiały informacyjne. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i możliwości zarobkowych w Oriflame. A jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 10 2020 cenowe hity i oferty dla konsultantek Oriflame

Katalog Oriflame 10 2020: nareszcie wakacje, wyjazdy, urlopy, letnie biesiadowanie i oczywiście pełnia kolorów w słonecznym blasku. Z najnowszym katalogiem...

Zamknij