Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 07 2020

Oriflame rejestracjaJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch topowych zapachów o wartości 225 zł za jedyne 39,99 zł.

Tylko jeden dzień trwa oferta specjalna. Złóż zamówienie w dn. 28.04 za 50 punktów, a dwa zapachy dla niej i dla niego kupisz w wyjątkowej cenie za 39,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 623079. Wartość zestawu to ponad 200 zł! Tak zdobyte produkty możesz zatrzymać dla siebie, dać komuś w prezencie lub sprzedać z dużym zyskiem. Wybór należy do Ciebie. Czy preferujesz tanie zakupy czy dodatkowe możliwości zarabiania w Oriflame? Oferta skierowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto się pośpieszyć i już na start katalogu Oriflame zrealizować swoje zamówienie.

suplementy Oriflame

Godne polecenia…

Zadbaj o florę bakteryjną jelit – będziesz zdrowsza! W Wellnessowym dodatku katalogu Oriflame znajdziesz naszą nowość – napój z błonnikiem prebiotycznym. Będzie to łatwy sposób na codzienne zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości błonnika i utrzymania zdrowia jelit. Napój jest produkowany z sześciu naturalnych źródeł roślinnych. I niekoniecznie musisz spożywać go w formie napoju, możesz mieszać także z jedzeniem. Katalogowa cena suplementu Wellness Oriflame wynosi 59,99 zł. Jako konsultantka Oriflame skorzystaj również z oferty biznesowej. Kup dwa napoje z błonnikiem prebiotycznym, a trzeci odbierzesz gratis. Oszczędzasz lub zarabiasz w Oriflame dodatkowe 48 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wyślij do nas swoje zgłoszenie. Formalności zajmą Ci tylko kilka minut. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz tradycyjną pocztą gratisowy katalog Oriflame, a wraz z nim niezbędne materiały informacyjne. Zapewniasz sobie stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i możliwości zarobkowych w Oriflame. A jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 07 2020 cenowe hity

Katalog Oriflame 07 2020: wejdź do świata piękna Oriflame. Testuj produkty i dziel się opiniami, oddaj się nowym inspiracjom. Z...

Zamknij