Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 06 2020

zapachy OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zestaw dwóch wód toaletowych o wartości 225 zł za jedyne 39,99 zł.

Tylko jeden dzień trwa oferta specjalna. Złóż zamówienie w dn. 07.04 za 50 punktów, a dwa zapachy dla niej i dla niego kupisz w wyjątkowej cenie za 39,99 zł.  Do zamówienia wpisz kod 623039. Wartość zestawu to ponad 200 zł! Tak zdobyte produkty możesz zatrzymać dla siebie, dać komuś w prezencie lub sprzedać z dużym zyskiem. A co Ty wybierzesz? Czy wolisz tanie zakupy czy dodatkowe możliwości zarabiania w Oriflame? Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto się pośpieszyć i już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame zrealizować swoje zamówienie.

Oriflame rejestracja

Godne polecenia…

Na str. 19 katalogu Oriflame znajdziesz naszą nowość – rozgrzewającą maseczkę do twarzy Swedish Spa. Spędzasz teraz więcej czasu w domu, stwórz swoje własne SPA. Dla zachowania równowagi planuj każdego dnia odrobinę relaksu. Rozgrzewająca maseczka odpręży i odżywi Twoją skórę oraz nada jej miękkość. Dzięki technologii sauny zapewnisz sobie uczucie komfortu. Promocyjna cena maseczki wynosi 17,99 zł, a dla konsultantek Oriflame – 14,39 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie. Formalności zajmą Ci tylko kilka minut. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą gratisowy katalog Oriflame, a wraz z nim niezbędne materiały informacyjne. Masz zapewniony stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i rozwoju biznesu w Oriflame. A jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 06 2020

Katalog Oriflame 06 2020: pora przywitać wiosnę z nową kolekcją dodatków i intrygującym zapachem Scent Sational. Odkrywaj magiczne światła i...

Zamknij