Konsultantka Oriflame oferta specjalna dla śpiochów w katalogu Oriflame 16 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności, pomyśl o świątecznych prezentach, czeka na Ciebie oferta specjalna.

Złóż zamówienie w dn. 09-29.11 za min. 50 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie wyjątkowy zestaw Volare Moments. Perfumowana woda z dezodorantem kulkowym o wartości 106,80 zł może być Twoja za jedyne 16,99 zł. Z propozycji może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która nie realizowała zamówienia przez ostatnie trzy katalogi. Ofertę dodaj w drugim kroku swojego zamówienia.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości 450 zł. A wśród nich znajdziesz topowe kosmetyki Oriflame i ekspres do kawy Dolce Gusto. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie pakiet 20 próbek za 2 zł. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

konsultantka Oriflame

Każda konsultantka Oriflame realizując zamówienie w dn. 19-20.11 za min. 50 punktów może skorzystać z oferty specjalnej na zestawy pielęgnacyjne. Zestaw Eleo zadba o Twoje włosy, a zestaw Optimals pomoże zmniejszyć przebarwienia na Twojej cerze. Jeśli miałaś dłuższą przerwę w swojej aktywności możesz wybrać ofertę reaktywacyjną lub jeden z zestawów pielęgnacyjnych. Wszystko zależy czym jesteś zainteresowana. Takie oferty adresowane są tylko dla konsultantek Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame. Katalog Oriflame pełen jest ciekawych i atrakcyjnych pomysłów na świąteczne prezenty.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame i zarabiaj w Oriflame z ofertami katalogu 16 2021

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - elegancka torebka na ramię w wyjątkowej cenie. W Oriflame możesz korzystać...

Zamknij