Konsultantka Oriflame oferta specjalna dla śpiochów w katalogu Oriflame 13 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: uzupełnij zapasy swoich ulubionych kosmetyków, a czeka na Ciebie oferta specjalna.

Złóż zamówienie w dn. 07-27.09 za min. 50 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czekają na Ciebie do wyboru dwie propozycje. Pierwszą jest woda toaletowa Lucia Joyce Jade o wartości 48 zł za 9,99 zł, a druga to o cudownym zapachu krem do rąk i ciała z limitowanej edycji Milk&Honey Amber Gold  o wartości 30 zł za jedyne 6,99 zł. Z propozycji może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która nie realizowała zamówienia przez ostatnie trzy katalogi. Ofertę dodaj w drugim kroku swojego zamówienia.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 380 zł. A wśród nich znajdziesz topowe kosmetyki Oriflame. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie pakiet 20 próbek za 2 zł. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

konsultantka Oriflame

Każda konsultantka Oriflame realizując zamówienie w dn. 08-12.09 za min. 25 punktów może skorzystać z oferty specjalnej na krem Tender Care. Jeden z najlepiej sprzedających produktów Oriflame teraz w wersji z organicznym olejkiem z pestek granatu możesz mieć za jedyne 2,99 zł. Krem o wartości 19,90 zł dołącz w drugim kroku realizacji zamówienia. Jeśli miałaś dłuższą przerwę w swojej aktywności możesz wybrać ofertę reaktywacyjną lub krem Tender Care. Zależy, jakie duże masz zamówienie i czym jesteś zainteresowana. Takie oferty adresowane są tylko dla konsultantek Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na start katalogu Oriflame 13 2021

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - wybrany zapach w wyjątkowej cenie 15,99 zł. Tylko pierwszego dnia obowiązywania...

Zamknij