Konsultantka Oriflame oferta specjalna dla śpiochów w katalogu Oriflame 02 2022

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności, zacznij nowy rok w dobrym stylu.

Złóż zamówienie w dn. 18.01-07.02 za min. 50 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie woda toaletowa Elvie o wartości 90,90 zł lub żel pod prysznic o standardowej cenie 20,90 zł. Zarówno zapach Oriflame jak i żel mają swoją specjalną cenę dla Ciebie. Z propozycji może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która nie realizowała zamówienia przez ostatnie trzy katalogi. Ofertę dodaj w drugim kroku swojego zamówienia.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 515 zł. A wśród nich znajdziesz bestsellery Oriflame i plecak z kolekcji Jublilee. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie pakiet 20 próbek za 2 zł. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

konsultantka Oriflame

Każda konsultantka Oriflame realizując zamówienie w dn. 27-30.01 za min. 50 punktów może skorzystać z oferty specjalnej na krem Royal Velvet. Zaawansowany krem na dzień z bogatą, zmysłową formułą ujędrniającą wzmacnia i intensywnie nawilża skórę. Kosmetyk wzbogacony został unikalnym ekstraktem z czarnego irysa, pozostawia Twoją skórę gładszą, bardziej jędrną i widocznie młodszą, zawiera filtr SPF 15. Takie oferty adresowane są tylko do konsultantek Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame. Katalog Oriflame zawiera bogactwo produktów kosmetycznych, modnych dodatków oraz suplementów diety.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame
Praca konsultantki Oriflame – zapraszaj i odbieraj nagrody

Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody. Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na...

Zamknij