Konsultantka Oriflame oferta specjalna dla śpiochów w katalogu Oriflame 01 2022

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności, zacznij nowy rok w dobrym stylu.

Złóż zamówienie w dn. 20.12.2021-17.01.2022 za min. 50 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Czeka na Ciebie woda toaletowa z linii Women’s Collection Radiant Peony o wartości 70,90 zł lub krem do rąk o standardowej cenie 12,90 zł. Zarówno zapach Oriflame jak i krem mają swoją specjalną cenę dla Ciebie. Z propozycji może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która nie realizowała zamówienia przez ostatnie trzy katalogi. Ofertę dodaj w drugim kroku swojego zamówienia.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości 320 zł. Wybierasz kosmetyki w wersji dla niej lub dla niego. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie pakiet 20 próbek za 2 zł. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

konsultantka Oriflame

Każda konsultantka Oriflame realizując zamówienie w dn. 28-31.12 za min. 50 punktów może skorzystać z oferty specjalnej na zapachowy duet Eclat. Za jedyne 34,99 zł zdobądź dwa flakony o wartości ponad 200 zł. Esencja luksusu rodem z Francji jest w zasięgu każdej konsultantki Oriflame. Jeśli miałaś dłuższą przerwę w swojej aktywności możesz wybrać ofertę reaktywacyjną lub ofertę zapachową. Decyzja należy do Ciebie. Takie oferty adresowane są tylko do konsultantek Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame. Katalog Oriflame zawiera bogactwo produktów kosmetycznych, modnych dodatków oraz suplementów diety.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame
Praca konsultantki Oriflame z ofertami w katalogu 01 2022

Praca konsultantki Oriflame: zarabiaj poprzez oferty biznesowe, ciesz się zyskami w Oriflame. Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. A...

Zamknij