Konsultantka Oriflame – oferta na start za 29,99 zł

jak zostać konsultantką Oriflame?Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej, wybierz zestaw dla niej lub dla niego za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie za min. 50 punktów i kup zestaw kosmetyków Giordani z wodą toaletową z serii Women’s Collection za jedyne 29,99 zł. Wartość zestawu to 207 zł. A jako konsultant Oriflame możesz wybrać linię zapachową Giordani Gold Man o wartości 162 zł. Do zamówienia wpisz wybrany kod 623020 dla niej lub 623019 dla niego. Oferta obowiązuje w dn. 04.02 lub do wyczerpania zapasów, brak jest wielokrotności.

suplementy OriflameA co szczególnie polecamy zamówić?

W ofercie katalogu Oriflame oprócz szerokiej oferty kosmetycznej proponujemy produkty z linii Wellness Oriflame. WellnessPack jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie są świadome, że warto postawić na dobrą suplementację. W jednej saszetce znajdziesz przygotowane tabletki na jeden dzień dawkowania: mikroelementy i witaminy, kwasy Omega 3 i silne antyoksydanty w postaci astaksantyny wzbogaconej wyciągiem z borówki. Wellnesspack Oriflame kupisz w wersji dla kobiet lub dla mężczyzn. Ich cena katalogowa wynosi 124,90 zł. Jako konsultantka Oriflame kupujesz bez marży za 99,92 zł, a w tzw. subskrypcji co czwarty zakup masz za 1 zł.

A jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wystarczy wysłać do nas swoje zgłoszenie, tylko kilka minut zajmie Ci jego wypełnienie. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz pocztą bezpłatny katalog Oriflame razem z materiałami informacyjnymi. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i świata kosmetyków. A jako nowa konsultantka Oriflame ciesz się z prezentów w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 03 2020

Katalog Oriflame 03 2020: to czas, aby skupić się na miłości - tej, którą dajesz i którą otrzymujesz. Przejrzyj nasze...

Zamknij