Konsultantka Oriflame – 4 kosmetyki z zapachami za jedyne 29,99 zł

Rejestracja OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup czterech kosmetyków z zapachami o wartości 234 zł za jedyne 29,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 14-20.04 za min 50 punktów, a zestaw czterech produktów o wartości 234 zł kupisz za jedyne 29,99 zł. A w zestawie znajdziesz wodę toaletową Sensual Jasmine dla niej z nawilżającym kremem na dzień Optimals i wodę toaletową Venture Power dla niego z kojącym kremem dla skóry wrażliwej. Liczba produktów jest ograniczona w ofercie. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame. Zrób pierwszy krok i zapisz się do Oriflame.

 

Wellness OriflameZadbaj o swoje zdrowie

Oriflame pochodzi ze Szwecji, gdzie głęboki szacunek dla przyrody jest częścią jej tożsamości. Dlatego formuły kosmetyków oraz produktów Wellness Oriflame zawierają naturalne i przebadane naukowo składniki. Oriflame każdego dnia dba, aby Twoje życie było zdrowe, aktywne i przyjemne. Na str. 50 katalogu Oriflame polecamy w promocyjnej cenie wapń z witaminą D. Opakowanie wystarcza na jeden miesiąc. Dzienna dawka to tylko 1,83 zł, a przy zniżce dla konsultantów Oriflame 1,46 zł.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być konsultantką. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą dodatkowym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Konsultantka Oriflame – 4 kosmetyki za jedyne 29,99 zł

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu czterech produktów z wodami toaletowymi o wartości 207 zł za...

Zamknij