Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 18 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame zakupyKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną.

Złóż zamówienie w dn. 7-27.12 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest odżywczy krem na noc z kolekcji Diamon Cellular lub krem Tender Care w wersji z organicznym olejkiem z pestek granatu. Co wybrać? Odżywczy krem Oriflame czy „szczyptę magii”? Wybór pozostawiamy już Tobie. Każdy z proponowanych kosmetyków Oriflame ma w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości 640 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame zapachy

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 8-15.12 może alternatywnie skorzystać z oferty na wybrany zapach. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów możesz zyskać wodę perfumowaną Volare o wartości 100 zł za jedyne 18,99 zł. A w propozycji dla panów jest woda toaletowa Venture Power o wartości 68 zł w cenie 14,99 zł. Wyboru należy dokonać w drugim kroku realizacji zamówienia. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub zapachową.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame zarobki
Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 18 2022

Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby więcej zarobić na sprzedaży w Oriflame? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych...

Zamknij