Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 17 2023 dla nieaktywnych

klientka Oriflame zakupyKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz zapach lub żel w specjalnej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 15.11-5.12 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji są woda perfumowana Amber Elixir Mystery i żel do mycia rąk i ciała. Bursztyn, rzadki kwiat czerwonej lilii i akord pomarańczowej wanilii składają się na niezwykły eliksir, wykreowany przez mistrzynię perfumiarstwa. To zapach egzotyczny, tajemniczy i uzależniający, który doskonale podkreśla kobiecy urok. A może Twój wybór padnie na świąteczną kolekcję do kąpieli i pielęgnacji ciała Milk&Honey Rose Nectar z nutami róży i ambry. Na co się zdecydować? To już pozostawiamy tylko Tobie. Każdy z proponowanych kosmetyków Oriflame ma w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o miły dodatek przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ok. 300 zł. A wśród prezentów są wybrane przez Ciebie kosmetyki.  Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame Black Friday

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 22-27.11 może skorzystać ze specjalnej oferty Black Friday. Wybierz pięć produktów w cenie niższej o 50% od regularnej. A następnie robiąc zakupy na Black Friday otrzymaj 10% zniżki na jedno zamówienie w dn. 28.11-12.12. Wybieraj i ciesz się tanimi zakupami w Oriflame.


 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame
Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 17 2023

Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody. Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na...

Zamknij