Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 16 2023 dla nieaktywnych

klientka Oriflame zamówieniaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz zapach lub tusz w specjalnej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 31.10-14.11 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji są woda toaletowa perfumowana Divine i tusz do rzęs. Wspaniały biały bukiet lilii i frezji lśni w jej sercu, a orzeźwiające nuty dodają kompozycji lekkości, dzięki czemu ten hipnotyzujący zapach jest idealny na co dzień. Zamknięty w efektownym flakonie inspirowanym pięknymi sukniami haute couture, mieni się eleganckim blaskiem każdego dnia. A może Twój wybór skieruje się na hipnotyzujące spojrzenie? Na co się zdecydować? To już pozostawiamy tylko Tobie. Każdy z proponowanych kosmetyków Oriflame ma w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o miły dodatek przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ok. 300 zł. A wśród prezentów są wybrane przez Ciebie kosmetyki.  Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame jesienna promocja

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 8-14.11 może skorzystać ze specjalnej oferty. Pora na ofertę w jesiennych kolorach. Zapachy Oriflame, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała znajdziesz z 55% upustem. Wybieraj i ciesz się tanimi zakupami w Oriflame.


 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame biżuteria
Katalog Oriflame – zima 2023 – biżuteria

Katalog Oriflame - sezon na wręczanie prezentów - kolekcja Norrsken biżuteria i dodatki. Pierwszy śnieg jest magiczny, a zachwycająca kolekcja...

Zamknij